Jsou ve stánkovým prodeji doby před a po placené?

destovakapka
7. lis 2012

Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat kdyz se dělá ve stánkovým prodeji jestli jsou ty doby před a po placené?Myslím jako to když prodavačka musí přjít tam o půl hodiny dřív nachystat si to a pak uklidit zas.Když se jedná o 12hod.smeny.Myslím nějaké takové stánky.Kámoška co dělala v hračkářství mi říkala že to měla prý proplacené ale to mela v obchodě u Dráčika.

berenika39
7. lis 2012

kapko děšťová, každý den tu čtu tvojí otázku, která se zásadně týká věci, na kterou ti nedá nikdo jiný odpověď, než zaměstnavatel. jako jestli máš lhát, že jsi s kasou nedělala, nebo jestli máš lhát, že nemůžeš přijít na schůzku na pracák nebo jestli dostaneš zaplaceno za práci....copak je takový problém zavolat tam, kde ti zprostředkovali tu práci a říct: dobrý den, jsem kapka deštová, dostanu zaplaceno i za tu dobu, kdy budu na stánku před OD a po OD? nedostanu? tak to je mi líto. dostanu? super, práci beru. ale že by maminky na MK věděly, jak to chodí u toho konkrétního zaměstnavatele - o tom pochybuji. já jen abys nebyla zklamaná, že sem vždycky něco napíšeš a on nikdo nereaguje. tohle nejsou otázky do veřejného fora, ale na toho zaměstnavatele, případně na tvoje svědomí.
a držím palce, at už tu práci najdeš, a nějakou rozumnou 😉 😉 😉

pajenka
8. lis 2012