Kde hledat zaměstnání?

veroniquecz
5. led 2014

Poradíte kde hledat práci? Jde mi i o jiné alternativy, než prace.cz nebo jobs.cz ....

zelva
5. led 2014

Inzertní deníky vycházející v místě bydliště.....nebo posílat životopisy na osobní oddělení firem, které jste si vyhlédla....

simculajs
5. led 2014

ja hledala přímo na úřadu práce, portal.mpsv.cz 🙂

babulinkab
5. led 2014

využít kontaktů - spolužáků ze školy, známých, ptát se, jestli u nich v práci někoho nehledají atd.

keratino1
6. led 2014

Doporučuji jobs.cz a nebo se jít osobně zeptat na pracoviště, jestli někoho zrovna neshánějí. Takhle jsem našla já. A samozřejmě rozhodit sítě po známých. Hodně štěstí 🙂

ninive211
6. led 2014

Já si v obou případech našla práci díky náhodě, že jsem přímo oslovovala firmy (našla jsem si firmy s mým zaměřením, co jsem chtěla dělat, po Brně, a přímo posílala životopisy). Samozřejmě spousta mi ani neodpověděla, některé napsaly, že děkuji za životopis, ale jsou plní a pak se ozvali ti, kam jsem nakonec nastoupila. Je fakt, že jsem měla dost štěstí. Ale za zkoušku to stojí.
Myslím, že spousta firem neinzeruje v novinách ani neuveřejňuje nabídky na portálu mpsv (tam možná spíš ty větší, které to mají myslím za povinnost, hlásit, pokud hledají větší množství lidí), ale nejdříve vyzkouší takové to "refer a friend" aneb zeptá se stávajících zaměstnanců, zda nemají někoho vhodného na doporučení.

xpila
6. led 2014

Hledat přímo na stránkách firem, případně i když nikoho nehledají, tak poslat životopis.

veroniquecz
autor
11. led 2014

@keratino1 Děkuji, snad už se zadaří...

chris_n
11. led 2014

jobs.cz a práce.cz jsou v podstatě propojené portály a většinou je na nich to samé. Takže spíš sprace, annonce, to mpsv 🙂

whitelilith
11. led 2014

Jde o to v jakým oboru hledáš... Je to hodně rozdílné, od inzerce na webu (annonce, hyperinzerce), přes Spraci a ÚP až po známé či přímo stránky firem...

zabaly
13. led 2014

vystavit si CVcko na monster.cz, ať hledaji i personalisti 😉 kamaradku takhle nasli, take jsem ji to poradila a je moc spokojena a na vyssi pozici. je videt, ze velke firmy nenabizi nova mista jen internim kandidatum, coz je dobre

anetahozakova1
13. led 2014

A kde jí přesně sháníte? Hledám za sebe zoufale náhradu abych mohla odejít na rizikovku, je to v Bakově nad Jizerou u Mladé Boleslavi... 🙂

kukka
13. led 2014

Zdravím @anetahozakova1 , jsem po mateřské a práci scháním. O jakou práci se prosím jedná?

anetahozakova1
14. led 2014

@kukka dobry den. není to nic moc ale lepší než na pracáku ;) pokladní v kantýně ve faurecii... p. vedoucí je fajn tak není problém se s ní domluvit.... 🙂 (píšu na telefonu tak se omlouvá za případné překlepy... 🙂 )

kukka
14. led 2014

@anetahozakova1, moc děkuju za odpověď. Jsem z Lbc, tak by se mi to dojíždění asi moc nevyplatilo. Užijte si těhotenství 😉 .

anetahozakova1
15. led 2014

To asi ne, sice z Lbc jezdí firemní bus ale za něho dát dost peněz a ve finále vám z platu zbude cca 8,000,- 😒 A děkuji moc 🙂

evinka
17. led 2014

@anetahozakova1 Jestli máte FB, zkuste to místo nabídnout na skupince: https://www.facebook.com/groups/Prace.MB/

anetahozakova1
17. led 2014

Děkuji 😉