Kde jste pracovaly, když jste ještě neměly děti?

buldok
6. únor 2013

Ahoj holky. Už dlouho hledám práci a dostávají se ke mne nabídky na různé pozice, některé jsou dobré, jiné ne a jiné jsou mi dost podezřelé. A protože bych si ráda otevřela obzory v jiných oblastech a zároveň zjistila, kde všude se může ženská realizovat, tak pokládám tuto otázku. Kde jste pracovali, když jste ještě neměly dítě? Je to pro zajímavost + třeba se vám někdy ozvu v SZ a budu se ptát na něco z oboru 😉

zlatelevizeedna
6. únor 2013

Programátor-analytik v jedné soukromé firmě. Doufám, že se tam zas vrátím🙂.

alunka001
6. únor 2013

Zdravotní sestra na neonatologickém ARO (předčasně narozené děti) 🙂 Vrátit se tam nemohu,neměla bych hlídání,doufám,že seženu práci u nás na obvodě 🙂

evulinkab
6. únor 2013

Před tehotenstvim jsem pracovala jako učitelka v mateřské školce, po mateřské jsem se tam opet vrátila🙂A pracuji doted🙂

martinakl
7. únor 2013

Datovy analytik, programator 🙂

kitinka76
7. únor 2013

já jsem chemik laborant 🙂 ale už jsem prodávala chlebíčky v lahůdkách, zmrzku v cukrárně a dokonce fušovala do šití jako švadlena a žehlířka (nesnáším žehlení!!)

vendullka
7. únor 2013

Jsem na tom úplně stejně jako alunka001 , stejná práce, stejný problém...🙂

salomee
7. únor 2013

sociální pracovník v sociálně terapeutické dílně

edeltraut
7. únor 2013

Před první MD - fakturantka ve staveb. firmě, nyní v zákaznickém servisu e-shopu.

camelinka
7. únor 2013

Technik na vojenské let. základně a už se těším zpátky 🙂

asaka
7. únor 2013

nikde, studovala na VS ;)

lamarika
7. únor 2013

Plavčík, musím najít něco jiného. Časově bych to teď s dětmi nezkloubila, hlavně není hlídání 😒

margeta
7. únor 2013

Já jsem vyřizovala objednávky a teď hledám a asi nic nenajdu ☹

hansed
7. únor 2013

učitelka na ZŠ, čeština - občanka, v září bych se měla vrátit....🙂

hradkovka
7. únor 2013

Před těhotenstvím jsem pracovala jako porodní asistentka na porodním sále.v dubnu mi končí rodičovská a přestěhovala jsem se,tak scháním míso v okolních nemocnicích🙂

marhulinka
7. únor 2013

bankovnictví

kamino
7. únor 2013

Sprava a vymahani pohledavek. Bohuzel se neni kam vratit,firma miri do konkurzu...

sabatko
7. únor 2013

Celní deklarantka, mohla jsem se vrátit, dokonce se na mě těšili a i vyšli vstříct, synovi byly teď v lednu 3 roky a školku jsme nedostali , u nás ani soukromou za rozumné peníze a tam, kde by ho vzali chtějí víc než já vydělám. Takže výpoveď z mé strany a nyní doma zadarmo 😒 .

jetynka
7. únor 2013

Já pracovala na metabolické jip, kam půjdu potom fakt nevím se třema dětma do nemocnice zpátky asi těžko ☹

lomanta
7. únor 2013

Sociální pracovník, vedoucí sociálních služeb v neziskovce pro postižené osoby. Vrátit se tam asi nemůžu, protože mám docela velké dojíždění a ani se moc vracet nechci, málo peněz za hodně muziky, velký stres, apod. 😒 Ale co budu jednou dělat, to fakt nevím...

mppm
7. únor 2013

Manažer nákupu a logistiky 🙂

pusolamy
7. únor 2013

v restauraci

anina32
7. únor 2013

Kaufland: pokladní, pracovnice info, domovní kontrola, směnová vedoucí pokladen, předtím prodavačka v trafice a taky jsem podnikala- stánkový prodej textilu a hraček. Nejlíp bylo v trafice😉 ale protože je lepší vrabec v hrsti než holub na střeše, tak se po rodičáku vrátím do kauflandu😉

karotky
7. únor 2013

Před nástupem na MD jsem pracovala 9 let(střídavě v 6.firmách)jako krejčová a za půl roku se budu vracet tam,kde jsem v prac. poměru 9,5 let 😉 Jsem ráda,že se tam mohu vrátit,protože dnešní doba nepřeje žádnému nezaměstnanému,ikdyby si hledal práci sebe víc a pracovat by chtěl ☹

ivca_doubek
7. únor 2013

Operátor DTP - zpracování dat pro tisk, výroba tiskových fotopolymerů. A ráda bych se tam zase vrátila 🙂

steffik
7. únor 2013

Projektová manažerka v marketingu, teď jsem na rizikovém, ale ještě do práce trochu fušuju🙂 Vracet se asi pak nebudu, stěhujeme se pryč z Brna, chtěla bych začít dělat sama na svém..je to perfektní forma, jak si sladit svůj čas a potřeby rodiny, realizovat se a nenechat si nic diktovat. Pár nápadů je, ale nebude to jednoduché. Držím všem palečky a pokud jste holky v něčem šikovném, neváhejte a začněte dělat samy na sebe (švadlenky, kadeřnice, kuchařky, programátorky, učitelky ) . Díky práci jsem potkala spoustu začínajících podnikatelek - maminek a byly asi šťastné a naplněné. Mrkněte se na příběhy některých dam v projektu Rozjezdy roku (rozjezdyroku.cz nebo Rozjezdy roku 2013 na FB).

monik1
7. únor 2013

@hansed já jsem taky učitelka ČJ - OV, ale smlouvu jsem měla na dobu určitou, takže se nemám kam vrátit. Už jsem poslala žádosti snad do 20-ti škol a zatím bez úspěchu ☹

muminek
7. únor 2013

Já pracovala před první mateřskou v čalounictví pak jsem se vrátila a zase odešla na mateřskou a snad se zase vrátím po druhé mateřské 😀 Sice námaha, ale suprová pracovní doba pro maminku s dvěma dětma 😀

lucca23
7. únor 2013

já jsem před mateřskou pracovala jako správní referentka ve Vězeňské službě, po mateřské se sice mám kam vrátit, ale před porodem jsem si dodělala VŠ speciální pedagogiku, tak uvidíme, jestli se něco namane 🙂

anetka1701
7. únor 2013

Ještě při škole jsem začla jako prodavačka v Tchibu (vystudovanej management cestovního ruchu), pak jsem se postupně vyšvihla do středního managementu v marketingu (v jiný firmě). RD a dvě děti no a kam se cca. za 3,5 roku budu vracet fakticky netuším :o( Vím že tuhle práci dělat nechci - je to šíleně časově náročný a ráda bych trávila s dětičkama co nejvíc času to ještě půjde, tak uvidím... Zatím přemejšlím o nějakým "rekvalifikačním" vzdělání - abych mohla zůstat v oboru a přitom měla dost času na dětičky :o) no, času je dost :o) Bůhví co za tu dobu bude...

sedivka
7. únor 2013

To zni jak sociologicky pruzkum 🙂)) vymysleni a realizace reklamnich kampani vcetne nateceni TV reklam pro jednu velkou firmu 😉 a budu to delat i po MD. Respektive i na MD 😉)