Kdy se vyplácí paragraf, pokud se láme do dalšího měsíce?

jajik25
28. dub 2014

Ahojky,byla jsem na paragrafu s mladším klukem od 11.3.-19.3.2014 (ten my zaplatily),potom jsem byla se straším klukem od 24.3-2.4.2014,mezi tím jsem měla dovolenou.vyplatily mi pouze dni s mladším klukem a za staršího jsem peníze nedostala.V práci mi vedoucí skoro tvrdila že když se to láme do dalšího měsíce tak to vyplací najednou,tudíž až v květnu.Podle mě je to docela blbost ale prý se zeptá.Je tu někdo kdo by mi dokázal říct jak to vlastně je?Díky

j.a.n.i
28. dub 2014

@jajik25 No, já bych spíš řekla, že záleží na tom, jak dlouho na tom seděl zaměstnavatel, než to poslal na OSSZ... zkus tam zavolat.

banitram
29. dub 2014

nevidím důvod, proč by vám OSSZ ošetřovačku nezaplatila. Spíš to bude skutečně v termínu odeslání na správu. Ošetřovačka vám skončila 2.4.2014, určitě pár dnů trvalo, než jste ji přadala do účtárny a odtud ji ještě s přílohou odesílali na OSSZ - a na OSSZ mají 30 dní na vyřízení dávek..... můžete se informovat přímo na OSSZ podle sídla vašeho zaměstnavatele ...

jajik25
autor
29. dub 2014

@banitram do účtárny jsem to předala hned 3.4.2014
dnes mi vedoucí řekla že to vyplacejí až další měsíc,když to bylo až do 2.4.2014,ale osobně si myslím že na to zapoměla 😠 prý to ještě do 15tého vyřídí a peníze pošlou,prý to ale jinak účetní nedělá,spíš nechtěla uznat svoji chybu tak řekla tohle 😠