Kdy vám v Prostějově chodí rodičák s s-Kartama?

eluska87
15. lis 2012

Holkyk dy vám tak chodí rodičák? Mně chodil max do toho 12. každý měsíc,ale teď po tom zajebané změně a problematice s-kartama nevím kdy ho mám čekat..třeba ho dostanu pod stromeček nebo fakt už nevím..Minulý měsíc tak touto dobou jsem si vše zařídila a i vyplnila papír, že chci posílat peníze s-karty na svůj účet a k dnešnímu dni mám na účtě s prominutím HOVNO...sere mě to musím koupit plínky, nakoupit domů poplatit účtenky a nemám z čeho jse mz toho na mrtvici..poraďte prosím nejlépe někdo z Prostějova.Díky za každou radu připomínku cokoli

benjik
15. lis 2012

Může ti přijít kdykoliv do konce měsíce,navíc to přeposlání to zdrží.Já mám s kartu první měsíc a přišlo mi to v pondělí,tedy normálně.

jankadudova
15. lis 2012

Me se s nastupem sKarty opozdily penize cca o tri cturi dny. Brzdi to ta Sporitelna... 😒

coxa
15. lis 2012

Já na něj taky čekám a vyhlížím ho každý den a nic... 😠 Když jsem si byla pro kartu, paní na sociálce mi říkala, že to spořitelna brzdí, aby si to lidi nechali u ní a nenechávali si to přeposílat.

beruska24.9.
15. lis 2012

U mě 5-6 dní zpoždění oproti dřívějšímu posílání na účet.

palomitacheca
15. lis 2012

Mně rodičák posílá asi ÚP v Mohelnici, spadá to pod Olomoucký kraj. Před sKartou mi chodil kolem 10., tento měsíc mi měl poprvé přijít přes sKartu, na tu dorazil 12. a ještě ten den jsem ho měla na svým účtu (mám ho u spořitelny). Takže žádný zpoždění se nekonalo, uvidím příští měsíc.
Co se zkusit podívat na účet k sKartě, jestli aspoň tam ti peníze už přišly? Stačí tady https://www.skontakt.cz/skontakt/ib/base/usr/au... zadat číslo ze zadní strany sKarty a při prvním přihlášení vybraný 4 číslice z bezpečnostního hesla, který myslím bylo v dopise s PIN kódem.

tanak
15. lis 2012

To co teď napíšu, nebude souviset s dotazem, ale nemůžu si pomoct! Proč tu s-kartu pořád řešíte? Nemáte snad muže, který chodí do práce? A to jako máte dítě a nemáte doma finanční rezervu? (nemyslím nijaké horentní sumy, ale třeba 5 tisíc v obálce, kdyby se něco podělalo, aby bylo kam sáhnout) Mně už tyhle dotazy ohledně té s-karty na modrém koníku opravdu vytáčejí. Jednou ty peníze prostě přijdou a když ne, bežte hulákat na úřad práce (sociální odbor, prostě tam, kde vám s-kartu vydali) a tam to vyřeší!!! A jako dodatek myslím, že psát jde i bez sprostých slov jako zajeb..., hovno a podobně!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😅

sonjas
15. lis 2012

Ahoj holky, nebudu komentovat příspěve viz víše, znám spoustu maminek co jsou závislý na sociálních dávkách a nemůžou za to, že doma nemají finanční rezervu či manžela, který by pomohl. Jsem ze Zlína a první peníze na S-kartě co mi měli přijít, došly o pět dní později. Další měsíc zas o tři dny dříve než obvykle. Takže záleží na sekretářkách kdy to pošlou.

hansed
15. lis 2012

@tanak jako nevím, v jakých poměrech žiješ, ale i když bych měla v obálce třeba 5tisíc, tak se může s prominutím posrat tolik věcí, že ani ta obálka nepomůže! Muž do práce chodí, ale je to jen jedna výplata! Navíc jsou i zaměstnavatelé, kteří platí pozdě. Jsou lidé, kteří prostě počítají každou korunu ☹ Tak si KZ ohledně Skarty nečti, hodně maminkám pomůže, když se z toho jen vypíšou, víš?
Jinak co se týče Skarty, mě ji ještě nedali, má ji zatím postižená dcerka, ale když jsem nesla formulář na úřad, bylo mi řečeno "když to bude povinný, zavoláme vám"... takže fakt nevím... jinak jak jsem psala, Skartu nemám a peníze přišly taky pozdě ☹

lucinka_jirackova
15. lis 2012

Já jsem okres Příbram a chodí mi normálně jako vždy 12. 🙂

karotky
15. lis 2012

@tanak ,...................buď ráda,že ne/příchod rodičáku na svůj účet řešit nemusíš a držím palce,ať Ti to sebevědomí vydrží dlouho 🙂
Ano,mám manžela,který vydělá 2/3 našeho příjmu,ale tjeho příchod na účet je závislý na tom,kdy jejich firmě zákazníci proplatí faktury apd.Takže se kolikrát stane(v lepší variantě),že mu výlata přijde o 14 dní později,než má.Máme společný účet,srážky(inkaso,pojistky,spoření)přesunuté na 20. v každém měsíci a i tak bych ocenila,kdybych ten rodičák měla na účtě nejpozději do 15. v každém měsíci.Rezervu sice máme,ale nechci na ní šahat,když to není nezbytně nutné. 😉
Spousta rodin je v dnešní době ráda,že vyjde od výplaty k výplatě a takových,jako jsi Ty,je fakt minimum. 😖
Rodičák jsem na učtě v pondělí ještě neměla a mrknu se zítra 🙂