Kolik stojí paní na úklid na maloměstě?

petralauf
17. zář 2015

Mám dlouhodobé zdravotní problémy, a tak hledám výpomoc do domácnosti. Nic těžkého, jsme čistotní, spíš aby dítě mohlo lézt po zemi a v kuchyni nebyl nepořádek.

Tedy: VYTÍRÁNÍ, NÁDOBÍ, KOUPELNA, ne žehlení, ne vysávání. Maximálně na HODINU práce 1-2x týdně. Jsme na maloměstě v KV kraji (tj. relativně chudém, kde lidi často pracují za almužnu).

JAKÁ CENA VÁM PŘIPADÁ FÉROVÁ, aby nepoložila matku s dítětem a aby spravedlivě ocenila (pravděpodobně) důchodkyni nebo studentku?
Případně jaké máte ZKUŠENOSTI?

budouci_maminka
17. zář 2015

150 - 200 Kč/hod

kyti75
17. zář 2015

Svagrova plati 450kc na dopoledne, cca 3-4h prace.

elvira
17. zář 2015

Minimálně stovku na hodinu, výhodnější mi přijde domluvit se na ceně za úkon - ať si paní řekne kolik by si představovala za komplet úklid koupelny...

papalinka
17. zář 2015

Dáváme 100 Kč/hod, ale protože jsme na vesnici, musíme paní dovážet autem, což jsou náklady navíc.

oliik
17. zář 2015

Dáváme 130,- Kč na hodinu. Je u nás většinou 4-5 hodin jednou za tři týdny.

spes2009
17. zář 2015

U nas, cca 50 km od Prahy, si bere pani, co to dela profesionalne, 100 Kc/hod.

marton
17. zář 2015

V Praze cca 150.Nejlépe je se domluvit na místě.Paní mrkne co bude uklízet a domluvíte se. Řekla bych,že by to mělo být do 100 kč/ve vašem kraji/.

ia.
18. zář 2015

naše paní na úklid si řekla o 110Kč/hodinu, dojíždí k nám cca 10km, bydlíme na okraji města. Chodí k nám 2x týdně a jeden úklid ji trvá cca 2,5h

zuzineckah
18. zář 2015

Otázka je, jestli pro někoho bude tak malý rozsah práce zajímavý... Jinak bych dala tak max 150,-. Ale z pohledu druhé strany, pokud bych k tobě měla dojet (MHD, nebo auto), tak by se mi to asi za méně než 250,- nevyplatilo... Nevím, zkus na 150 a uvidíš, jestli se někdo chytne. Jinak je dobrý server aaapoptavky, tam zadáš poptávku a ozvou se ti jen lidé, kteří budou srozuměni se všemi podmínkami.

hrasok100
18. zář 2015

V Brne platim 100,- Kc na hodinu,je to na dve hodky tydne a pani bydli v nasem baraku,takze nedojizdi.

mikroprace
Odpověď byla odstraněná
Zobraz