Kolikáteho chodí mateřská?

pavlanatlinka
16. lis 2011

ahojky nastoupila jsem na mateřskou 5.11. nevíte někdo kolikáteho ta mateřská pak dorazí v tom prosinci?

petrunka01
16. lis 2011

nevím teda,jetli je to všude stejný,ale mně z Pražský socky dorazila vždycky začátkem měsíce-tak asi 5.-10.

simonceli
16. lis 2011

jak kdy, někdy 8. někdy 10. někdy až 17. záleží jaký mají stanovený výplatní termín a ten se každé 3 měsíce mění.

hojda
16. lis 2011

První mateřská může přijít i o měsíc později, než se to vše vyřídí, tak bych s tím raději počítala.

mifinka
16. lis 2011

Mateřská mi taky chodila dřív než rodičák, Havířov, kolem 10 jsem ji měla vždy na účtu..

gabka32
16. lis 2011

stejně jako mifinka jsem PPM měla na účtě rychle, po vyřízení následující měsíc už 8.,a pak pravidelně kolem 8-10., ale rodičák chodí až 20-22. :-/

kacab
16. lis 2011

Zavolej si na okresní správu sociálního zabezpečení a zeptej se... To je to nejjednodušší, pokud je to pro tebe z finančního hlediska důležitá informace.... Tady to posílají 7. v měsíci a jde to přes ČNB a kolem 9.-10. to přichází.. to se ale podle mě liší podle úřadů...

helcenka
17. lis 2011

Při první mateřské musí přijít podklady od zaměstnavatele na sociálku a oni mají pak 30 dní na zpracování (tak mi to řekli na sociálce, když jsem si to zjišťovala). Takže já např. na mateřskou nastupovala 11.3. a přišla mi až 21.4. Další mateřská pak už chodí celkem v pravidelných termínech, mě chodila mezi 5. a 10. dnem v měsíci.

zandysek1
6. zář 2015

Beru materslou ze slovencka a prestehovala jsem se do cech a udelala jsem si cesky ucet a uvedla jsem ho na slovencke socialce a chci se zeptat kdy mi to pride na ten ucet moc vam dekuji za odpovede

9158103580
14. zář 2015

Prosim vas kolikateho chotí mateřská na složenku v Ústí nad Orlicí

adulka17
4. lis 2015

uz vam prisla materska v brne?v pondeli mi ji odesilaly,kdy ji mohu cekat?

priscilla90
23. lis 2016

Ahoj holky, pridam se s dotazem. Na materske jsem od 1.11. V praci mi vyřizují papiry a tvrdi, ze jim to nejde zadat do systemu. Jestli je moc brzy?? Nevim. Každopádně jsem myslela, ze to behem listopadu vyridi a v prosinci mi prijde zacatkem uz normalne.... setkal se s tim nekdo? Jak trva to prvni vyřízení? Děkuji

kikidii
22. led 2017

Ahoj, nastoupila jsem na mateřskou 8.12., porodila 10.12. a pořád mi peníze ještě nepřišly 😒 a účty asi budu platit úsměvem...

renatau
27. led 2017

Já nastoupila 24.12. a peníze taky pořád nikde :-/

absintka19
27. led 2017

@kikidii tak snad nemusite byt odkazana na prispevek a neco mate bokem....to by mela byt samozrejmost.

kikidii
28. led 2017

tak mateřská přišla 24. ledna

marciiik23
1. únor 2017

Ahoj, kterého chodí mateřská v Ostravě? Děkuji za odpověď

renatau
6. únor 2017

Holky, pořád mi mateřská nepřišla a nastupovala jsem 24.12. snažila jsem se dovolat na Trojskou, ale nikdo to nebere, pořád jen automat, ať čekám, že se dovolal nekdo předemnou a po chvilce se to vypne.. už je to takhle několikátý den😖 zaměstnavatel to prý posílal hned. Je tu někdo komu to ještě z Prahy nepřišlo za prosinec? Nebo nemáte číslo kde to zvedají??? Díky

adulka17
6. únor 2017

Mate uz nekdo materskou v brne?

marciiik23
6. únor 2017

Mě přišla dneska Ostrava

mevidek
14. únor 2017

Ahoj, prisla vam uz ppm v Praze? Mam to slozenkou na adresu a minulej mesic mi prisla 11a tento mesic porad nic :(

urbina
22. únor 2017

@renatau
Ahoj, můžu se zeptat, kdy přišla ta první? Jsem taky z Prahy a telefony na Trojskou jsou spíš vtip mám pocit.. nastoupila jsem 13. Ledna.

Díky za info!

renatau
22. únor 2017

@urbina pobavim tě - mateřská mi ještě nepřišla. Dneska jsem se tak po několika dnech dovolala na Trojskou tel:283104180 minule zase na centrálu do Zlína na tel:571811081. Dovolat se je opravdu za trest! Údajně jsem nevyplnila datum nástupu (přitom to vyplňuje gynda) takže čekám, prý toho mají hodně😠 ale snad to tento týden přijde, maximálně ten další. Když ne mám zavolat, že to bude urgovat😵 mám dost! Zkoušej volat, zda u tebe taky není nějaký problém, pak se to takhle táhne... Držím palce

urbina
27. únor 2017

@renatau, moc díky za kontakty. Na trojskou jsem se asi po pěti minutách té nepříjemné písničky dovolala, až mě to překvapilo🙂 Ale je fakt, že mi nic moc neřekli... prostě že je to ve fázi zpracování. Klobouk dolů před svobodnýma maminkama, já nemít manžela, tak nemám ani korunu. Pracovala jsem do půlky měsíce před mateřskou a byla jsem prostě naivně zvyklá mít výplatu na účtě vždy ve stejnou dobu. Teď už je to 7. týden, co jsem na mateřské a nepřišla mi od státu ani koruna. Docela nefér, když poctivě platíš daně a z výplaty ti ukrojí měsíčně slušnej ranec🙂. Nezbývá než čekat, držím palce!

babbota
27. únor 2017

@renatau
@urbina Já jsem si taky užila své...přecházela jsem z RD na MD a můj zaměstnavatel je v insolvenci. Na mateřskou jsem nastoupila 5.1. 2017. Na Trojskou (jsem sice ze zlínského kraje, ale zaměstnavatel spadá pod Prahu) se dovolat je opravdu kumšt. Stále mi říkali, že tam nemám dodány všechny podklady. Mateřskou mi vyřizoval insolvenční správce. Minulý týden mi bylo řečeno, že 14.2. 2017 jim konečně přišla žádost s přílohou a světe div se!!! dneska mi na učtě přistála mateřská za leden...myslela jsem, že mi ji vyplatí společně s únorovou v normálním výplatním termínu. takže končně jem si mohla oddychnout 🙂

adulka17
6. bře 2017

ahojky ma uz nekdo materskou v brne?

katka353
7. bře 2017

ahojky, už máte mateřskou ve Zlínském kraji? Já zatím ne a vždy mi chodila na učet 5 nebo 6 dne.

katka353
7. bře 2017

@adulka17 zatím nic. Zlínský kraj. a to mi vždy chodila 5 nebo 6 den v měsíci.

priscilla90
7. bře 2017

Liberec uz ma od vcera!

khanicka
7. bře 2017

ahojky,už máte mateřskou v Usteckém kraji?Já zatim ne

kacorax
8. bře 2017

Ahoj už někomu přišla mateřská, Ostrava?