Kontrola na nemocenské. Stalo se, že přišli v 9 večer?

juciie
7. čer 2014

Holky, stalo se vam, ze vam prisla kontrola treba v devet vecer? Mam narok na 6 hodin vychazek nebo si to urci doktor sam?

rumca
8. čer 2014

ahoj mě přišla kontrola o pul osmé večer ale měla jsem antibiotika tenkrát takže jsem vycházky neměla.Jak jsem ted byla na nemocenské před mateřskou tak jsem měla vycházky od jedné do sedmy tak nedošla.O vycházky jsem si řekla sestřičce na gyndě A myslím si že jsou lepší si je nechat napsat na odpoledne jak na ráno.

sarkad2856
8. čer 2014

@juciie Ahoj, nevím zda mají na to vubec nárok do 20 hod mužou dojít to vím.Ale jak jsi na neschopence jako těhule tak ty moc nekontrolují.Někdy se setra zeptá a někdy pokud to chceš vcelku 6 hodin tak se musíš zeptat zda by Ti to tak napsala.Vím že jako těhu kamarádka měla dokonce i 7 nebo 8 hodin už si to nepamatuju

caboonek
8. čer 2014

Ahoj, já jsem měla PN v těhotenství s vycházkami od 13h do 19 h a přišla mi kontrola v 10.30h asi po měsíci trvání PN.

hanivasi
9. čer 2014

já byla na nemocenské celkem 5 týdnů, a kontrola naštěstí nepřišla. Ale já to neriskovala a opravdu jsem hodiny dodržovala, a to celou dobu. Pro mě bylo ideální dát si hodinu vycházek ráno, abych zašla do obchodu nakoupit k snídani, a zbytek až odpoledne od 14-19. Moje doktorka se mě přímo ptala, jak je chci rozepsat, hlavně celkem to je max. těch 6 hodin v období mezi 7-19.hod. S takovým rozpisem jsem si nepřipadala jak ve vězení, bylo to v pohodě, jen mi vadilo, že jsem nemohla jet třeba na víkend k rodičům....ale těch pár týdnů jsem to vydržela.