• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kontrola na nemocenské, zažily jste?

15. dubna 2014 
Jsem na PN od 14.2 a kontorla na mě zatím nepřišla. Doktor mi sice řekl, choďte si kde chcete, ale musela byste mi pak hned zavolat. Já to ale raději dodržuji. A prý na těhotné chodí kontrola hodně.
17. bře 2014 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla na neschopence 2x, od 2. a od 3. měsíce a nikdy nikdo nepřišel
18. bře 2014 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla jsem na neschopence od 3.měsíce a kontrola přišla po týdnu...doma nikdo, jen lístek, že mě nezastihli, ale za týden přijel pán znovu, potvrdil lístek, že jsme byla 2x doma a řekl , že už nikdo, nepřijde :slight_smile: co víc si přát :wink: :sunglasses: :grinning:
31. bře 2014 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@xsaruska Tak to jsi měla štěstí :slight_smile:
31. bře 2014 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám jen takový dotaz, vím, že to sem až tolik nepatří, ale když jste byly na neschopence tak mateřská se pak počítá jako průměr i z té neschopenky?
31. bře 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
chci se zeptat na radu. Pokud budu na neschopence - chystáme rekonstrukci a v té době budu muset být jinde kam mám hlásit změnu adresy kde mě popř. zastihnou?
31. bře 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dalfy já si myslím, že u lékaře, který vydal PN, ttam vyplní sestra formulář hlášení změny místa pobytu, lékař podepíše, oni to pošlou na sociálku....když to zase budeš měnit, tak zase přes sestru a lékaře....
31. bře 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kakamilca materska se pocita jako 70% z prumerneho mesicniho platu za posledni rok.
31. bře 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně kontrola přišla. Myslím, že tak v druhém týdnu nemocenské. Byla to poměrně příjemná paní, ale strašně uštvaná - musela toho stihnout ještě hodně, ale přesto jsem ji zdržela, aby mi zodpověděla pár dotazů k mojí kontrole a jejich průběhu obecně :grinning:
1. dub 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
K té změně pobytu: je to tak, jak píše tarra27. Já sama jsem nahlašovala změnu snad co 14 dní, jezdili jsme na víkendy za rodiči :slight_smile:
1. dub 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rajcato Ale u té změny to není nahlášení, ale žádost - doktor ti to taky nemusí povolit.
2. dub 2014 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.a.n.i Teoreticky asi ne, ale prakticky jsem se s tím nesetkala a ani o tom neslyšela...ale i doktoři jsou různí, to je fakt.
3. dub 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nemáte zkušenost s Hlučínem, jestli chodí na těhotné na rizikovce? Jedná se o Opavskou sociálku.
14. dub 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rajcato To by me zajimalo, co ti prozradila :slight_smile:
14. dub 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem byla na neschopence od prosince az do minulého čtvrtka. A nikdo nepřišel
14. dub 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bunny123:No, hodně jsme s rodinou a širým okolím řešili, např. takový extrém jak to je s přejezdem z místa na místo :slight_smile: Že mají díru v systému. Na změně pobytu je psaný např. den 1 Brno, den 2 Praha, den 3 Brno. No a kdy teda člověk může přejet z jednoho místa na druhé a co když mezitím přijde kontrola. No a taky jsem byla zvědavá, jestli kontrolu poslal zaměstnavatel, nebo byla namátková...
14. dub 2014 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rajcato tohle mi nebyl nikdo schopný vysvětlit.
14. dub 2014 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rajcato Jo, to jsme se taky doma smali, ze v urcitou dobu budu proste "na ceste" :slight_smile:
14. dub 2014 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak funguje ta přechodná změna pobytu? Chtěli bychom v létě jet s manželem na týden za příbuznejma na chatu na druhou stranu republiky, proto by mě zajímalo jak to domlouváte s doktorem, je potřeba nějaké svolení od sociálky? A hrozí že tam na mě taky může přijít kontrola a co co ty dny co budem na cestě?
15. dub 2014 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mondulka21 zrovna v týdnu jsme to řešila.je potřeba žádost od odktora a ty si musíš zajít na sociálku k reviznímu lékaři který ti to musí schválit.
15. dub 2014 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek