Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kurz chůvy. Má někdo? Jak jste se uplatnily?

misicka03
25. bře 2021

Ahojte, máte někdo kurz chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky? Jak jste se s tím uplatnili? A nevadí, že jsem úplně mimo obor? Já chtěla hrozně na učitelku do školky, ale škola byla hodně daleko a rodiče mě nechtěli pustit. Teď toho lituji. Děkuji za odpovědi ☺️

keksik002
25. bře 2021

@misicka03 mimo obor nevadí, muzes pak byt v dětské skupine, ve skolkach, druzinach 🙂

pampeliska1313
25. bře 2021

Vím, že v jedný soukromý školce, kde jsem chvíli byla, tak holky co neměly vzdělání (voš,vš) měly mít aspoň kurz chůvy - přeci jen, přebalovalo se, hlídal se ten denní režim, rozdáváš jídlo, plus program. Jak je to v dalších sektorech - třeba ta družina, nevím, u nás máš buď vysokou, nebo spousty let praxe ( přeci jen ta chůva je myslím něco trochu jinýho) - ale věřím, že někde to půjde - asi bych volila menší školky, třeba ty soukromý. Nicméně, určitě je nějaká možnost dálkového vzdělání, pokud by se Vám nedařilo najít uplatnění. A často mají v nabídkách uplatnění minimální požadavky, tak si to zkuste projet, abyste viděla, jestli je třeba ten kurz požadovanej často a vyplatí se, nebo radši zkusit to dálkový studium. Nebo reagovat jen na to, kde chtějí kurz.🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli