Kurz zubní instrumentářky Prosport

markulinkarohata
10. črc 2019

Zdravím Vás milé dámy
zajímalo by mě zda z Vás některá dělala kurz zub.instrum.u firmy Prosport v Ostravě. Máte někdo zkušenosti s touto firmou a následným uplatněním.Volala jsem tam dvakrát a pan na druhém konci mi přišel lehce arogantní tak se ptam,protože pokud se do toho dam tak to pro mě bude celkem dost časově a s malou i psychicky náročné. Na štěstí babi s dědou přislíbili, že pomuzou.Je teď už, jak torpedo🙂Tak se ptam zda do toho jit.Pokud mate zkušenosti v jinem městě než Ostravě tak budu rada za info.Ja jsem z Brna tak zvažuji zda mě jen zajima zda do toho davat energii.Vyuka je ut st.,tak,že tam budu muset asi nekde přespat....Když se divam na ty spoje z Brna tak už by snad bylo lepší snad jezdit i do Prahy. .no nevim.Předem dekuji za odpověd

stef9328
10. črc 2019

@markulinkarohata Ano zkusenost mam, delala jsem kurz rok 2015, mohu jedine doporucit,praci jsem nasla hnedka, a uz bych jinou praci delat nechtela. Ucitele jsou bezva, akorad na zkousky se clovek opravdu musi dobre pripravit. Po ukonceni kurzu, Vam zasilaji aktualni nabidky prace zubni instrumentarky. Kdyby vas cokoliv zajimalo piste, rada odpovim.

haidini
13. zář 2019

@stef9328 ahoj,chci se zeptat na tento kurz zubní instrumentářky v Prosportu Ostrava-jak často se navštěvuje -kolikrát v týdnu,kolik hodin?Je teorie těžká,dá se to vládnout?Zkoušky z jakých předmětů?Nepracuji ve zdravotnictví, ale chtěla bych,myslíš, že v Prosportu dobře připraví na toto povolání? Moc děkuji

lenkapeleskova
25. zář 2019

Zrovna tento tyden jsem zacala kurz navstevovat. Na reditele, pana Urbana jsem cetla nehezke recenze, mela jsem trosku obavy na prvni navstevu kurzu, ale slo to dobre. Pan byl celkem prijemny, podal nam veskere potrebne informace. Kurz je mozne absolvovat individualne. V tom pripade dojizdite jen cca jednou za mesic na jedno cele odpoledne. Celkem tam pojedu 6x, a pak na zaverecnou zkousku. Podminkou individualniho kurzu je ale, ze si musite najit praxi u zubare, ktery bude dohlizet na vase zaucovani po prakticke strance.

adelka2001
28. čer 2022

Dobrý den, nastupuji na kurz zubní instrumentářky za měsíc a tak jsem se chtěla zeptat zda nemáte někdo nějaké podklady na učení abych se mohla třeba začít už pomalu přípravovat. Byla bych moc vděčná. Děkuji moc

stef9328
28. čer 2022

@adelka2001 to nebude treba. Vse dostanete hned prvni den.