Květen 2013 - máte už mateřskou na účtě?

pavlina05
15. kvě 2013

ahoj!
Je 15.května a já pořád nemám peníze na účtě!!!
Už je máte vy?
Chodím mi z Přerova a jako furt nic 😠
Stalo se vám to někdy? Jak dlouho čekat? Mám je urgovat?
Dík z rychlé odpovědi.

terchal
15. kvě 2013

Já čekám na část nemocenské a část mateřské a nepřišlo ani jedno. Ono do konce měsíce času dost, jak by řekl ten někdo vejš 😖

ffiinnkkaa
15. kvě 2013

Každý to má jinak, každý dostává dávky z jiného města, každý má jinou banku...všechno tohle to ovlivní. Urgovat je nemá cenu, mají na to do konce měsíce.

petrusew
15. kvě 2013

Já mám rodičák od včerejška - Prostějov. Urgovat nemá cenu, musí to poslat do konce měsíce, ale je jim jedno, kdy.

karlam
15. kvě 2013

já ano, od pondělí, blansko

miskadis
15. kvě 2013

Já mám mateřskou od minulého týdne - Strakonicko

medvidek
15. kvě 2013

Praha-východ - Jirny od minulého týdne

blahova_andrea
15. kvě 2013

mě došla rodičovská, ale příspěvek na bydlení ne. přitom to teď posílali pořád společně. prostě jedna větší částka přistála na účtu a tentokrát nic ☹

sarkaa
15. kvě 2013

To je houby platný se někoho ptát zda- li ji už má. za prvé každému to chodí jinak, to není že se zmáčkne kouzelný knoflík a všichni ji mají na účtě a za druhé je ještě i docela brzy ( i když takové otázky už jsou tu třeba i prvního 😀) protože ze zákona mají čas do posledního v měsíci. Kdyby rodičovská nepřišla až toho posledního, tak pak bych urgovala ÚP jinak tyhle otázky naprosto postrádají smysl. Já vím, že většina na RP čeká na ty peníze jak na smilování, bohužel za tu dobu už víme, jak to v ČR chodí , že....

hofka1
16. kvě 2013

Praha-západ, mBank, bez skarty, tento měsíc dokonce o den dřív, už 6.🙂 Jestli máš pochyby, zavolej na linku, jestli už ti to poslali.

barcca5
16. kvě 2013

Kroměříž, 7. už jsem měla penízky na účtě 🙂

glimmer
16. kvě 2013

jestli myslíš PPMko, tak jsem ho vždy měla na účtě kolem 5. a tento měsíc stále nic :o(

monavika
16. kvě 2013

me dosel rodicak pres skartu v utery 🙂Sumpersko

pusolamy
16. kvě 2013

Hradec Králové 10.5. byli peníze na S-karte

radushka1
16. kvě 2013

Mě dorazila asi 7. na účet, centrálu firmy máme v Pardubicích, takže soc. Pardubice.