Lístek na peníze. Je potřeba na něj přidat i podpis?

kiara11
30. led 2009

Ahoj,
prosím o radu, dneska jsem v praci odevzdala lístek na peníze, ale vůbec jsem si nevšimla jestli jsem se tam nekde mela podepsat,!? Nevite nahodou jestli tam potrebujou i muj autogram? 😅 Protoze kdyz jo, tak by to byl pruser...
Dekuji moc za odpoved..

sonica
30. led 2009

kiara musi byt podepsany a i uvedeny datum, jak od dr. tak od tebe...

zulik
30. led 2009

Kiaro, musí být podepsaný, buď si ho vyžádej z práce nebo si nech od lékaře vystavit nový, ten podepiš a dej plátci nemocenských dávek co nejdřív,ať dostaneš korunky.

kachnifu
4. únor 2009

Musíš ho vzadu podepsat,jinak ti nevyplatí peníze..A to už se taky stává.

nanai
13. únor 2009

Holky chci se zeptat do kdy se musí odevzdat lístek na peníze? Já jezdím k doktorovi 25km, a příští kontrolu mám až
v březnu..myslíte že stačí přinést do práce lístek na peníze za únor 4.března? Nebo musím speciálně kvůli lístku na peníze jet za dr. ještě na konci února? Taky by mě zajímalo jestli se lístek na peníze má i nadále nosit do práce, nebo rovnou posílat na OSSZ, když plátcem nemocenského už po 14 dnech není zaměstnavatel?

editah222
16. únor 2009

Nanai - já bych lístek na peníze brala i toho 4.3., protože ho jenom přepošlu na sociálku. Ale zavolej si do firmy a domluv se s vaší mzdovou účetní.
Lístek na peníze musíš pořád dávat do práce, vždyť jinak by šéf nevěděl, že jsi pořád nemocná 🙂

dajos
19. bře 2009

Lístek na peníze můžete odevzdat také příslušné správě sociálního zabezpečení, je to jistější a rychleji vám tak příjdou korunky. Zaměstnavatel může být o tom pouze informován. Pouze začátek pracovní neschopnosti a konec pracovní neschopnosti se musí zaslat do práce kvůli potvrzení. A lístky na peníze musí být podepsány.

martaa
19. bře 2009

Prosím o radu byla jsem na neschopence od 1.2. do 15.3. a naše mzdová účetní odeslala vše potřebné pro výplatu nemocenské na sociálku 5.3. nevíte za jak dlouho asi dostanu peníze? Na příslušnou OSSZ se nemůžu dovolat...