Lístek na peníze v době nemocenské, gynekolog má volno

rumca
27. pro 2013

jsu doma na nemocenske a ted v prosinci nevim jak to udelat kdyz muj gynekolog ma dovolenou az do noveho roku a ja nebudu mit listek na penize za mesic prosinec co mam delat

1velrybka
27. pro 2013

Já ho občas donesu do práce taky později (podle toho, jak mi vyjde kontrola), myslím, že když to bude o pár dní, tak to neva. Za listopad jsem ho dávala až 12. 12.

ivetapo
27. pro 2013

Staci si zajít hned po Novem roce, oni ti ho vystavi.

rozzaarka
27. pro 2013

@rumca bud v klidu, taky ho budu mit az 2.1. Manzel tam byl 23.12., ale to jde dat jen 3 dny dopredu, tak bych ho mela jen do 26.12., tak mu sestricka rekla, ze klidne 2.1. kdy tam jdeme to staci. U nas ve skole budou strejne az 6.1., tak s tim asi nikdo nic driv neudela. jen ti asi prijdou o neco pozdeji penize ze socialky. me tenhle mesic prisly 19.12. a to jsem minuly listek odevzdavala 28.11., i kdyz ucetni si ho tam asi jeste par dni nechala.

liss_durman
27. pro 2013

No tak mně to třeba vystavili už 18.12. s datem 29.12. Asi je to o ochotě doktora (popř. sestry). Takže jsem ho důležitě dala zaměstnavatelům a v po mi volá účetní, že jsem to zapomněla podepsat 😀 No takže kdoví kdy to vlastně odejde. Ale ona mi říkala, že se tím jen maximálně prodlouží doba, kdy ti ty peníze pošlou, nepřijdeš o ně 🙂 Tak neboj...

kozinka3
27. pro 2013

Mě vystavili také dřív 🙂

terunka88
27. pro 2013

Mně taky vystavili už dřív; 17. prosince normálně k 31. 12. 😉 Ale určitě ti to doktor vystaví i po Novém roce, takže pak to stačí odnést do práce..

davele
28. pro 2013

MĚ HO DOKTOR VYSTAVIL UŽ 4.12. A MÁM TAM DATUM 31.12. OPRAVDU TO JE JEN O OCHOTĚ DOKTORA🙂)))ALE PENÍZE ZA LISTOPAD MI JEŠTĚ NEPŘIŠLY:((((A TO CHODÍ PRAVIDELNĚ K 23

sarkad2856
28. pro 2013

Lístek na peníze můžeš klidně odevzdat i po novém roce,ale firma ho musí odeslat do 10.1. aby byla nemocenská vyplacena,pokud by to nestihl vyplatí až v dalším měsíci... Co se týká vyplat složenkama je to na dlouho a můžou klidně dojít až 31. 😒 už si to nechávám posílat jen výhradně na učet a kolem 15-22. je tam mám 🙂

miky
28. pro 2013

dokonce je možné, že pokud nebudete mít lístek za prosinec, tak pak stačí až lístek za leden a oni pošlou nemocenské za dva měsíce (prosinec a leden) najednou