Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Mám dilema kvůli práci po RD

kecalka2
14. lis 2017

Holky dneska to na mě nějak padlo.Příští září má jít syn do školky a já vůbec nevím,kam do práce.Moje předchozí zaměstnání bylo servírka,ale tam už nechci.Dělá se tam hodně přesčasů a dlouho do noci.Jediný co bylo fajn,tak ty krátký,dlouhý týdny.Chtěla bych jít zase na 12ctky,líbilo by se mi,že bych v případě nemoci řešila hlídání jen dva dny v týdnu a ne celý pracovní týden.Ale ted nevím kam jít :/ Přemýšlala jsem o obchodu s oblečením např.kik,pepco,kenvelo...v kik se ale dělají blbé směny.Kolikrát jdou i 4 dny za sebou a já nemůžu babičku otravovat skoro celý týden s hlídáním.Hodně jsem přemýšlela o fabrice.Ranní,noční 12ctky.Nemáte zkušenost??Pracovala jste v nějakým takovýmto řetězci?

monaluza
14. lis 2017

Nemocnice? Sanitarka nebo jak se to jmenuje?

kecalka2
autor
14. lis 2017

@monaluza Co to obnáší?Na to.musím mít doplnene vzdělání ne

eloise02
14. lis 2017

"Dylema" to bude nějaké nové vyjmenované slovo, něco jako dyk, dylina, dyvadlo, dyskoteka, dýler, dyjagnoza, dyjagram, dygestoř, dyskutovat, Dytrojt, dykobraz, dygitalky, dy pryč a Dypárpl. 😂😂😂

blahova_andrea
14. lis 2017

@monaluza sanitářku každý dělat nemůže
@kecalka2 co to obnáší se mění dle přesného pracoviště

kecalka2
autor
14. lis 2017

@eloise02 sakra ,už mi fakt hrabe na tom rodičáku,že neumím ani psát...

ireniq
14. lis 2017

Sanitarka dela pomocne prace v nemocnici, konkretni napln zalezi jak kde, je k tomu potreba sanitarsky kurz, ale nekde treba vezmou i bez toho a pak to cloveka nechaji udelat dodatecne v pracovni dobe a pracoviste to i zaplati (stoji par tisic). Ale ne každý je povaha na praci v nemocnici. Ale kvuli pravopisu by si te tam nikdo nedobiral, neboj 😉

barchen
14. lis 2017

@kecalka2
A co tak delat servirku ale na nejaky rozumny uvazek? Pokud jste spolehliva a kratky dlouhy vyhovuje a tu praci umite,proc to nezkusit? V restauracich je to desna bida s kvalitnim personalem, mozna by nejaky zamestnavatel pristoupil na lepsi podminky...

kachnicky
14. lis 2017

@eloise02 ANO TO JSME TU POTŘEBOVALI !!! PS: zkus to jinde, ale tady ne!!!

kecalka2
autor
14. lis 2017

@barchen No právě že práce servírky je hodně špatně placená,neznám u nás žádnou restauraci,kde by mi vyšel vstříc abych nedělala 14 hodin.Proto není nikde kvalitní personál :(

kecalka2
autor
14. lis 2017

@ireniq Děkuji za info,už jsem pohledala na netu a to by pro mě asi fakt nebylo :(

kecalka2
autor
14. lis 2017

Holky prosím,napíšete některá adminům ať mi tu hrubku opraví?Já to neumím :(

ireniq
14. lis 2017

@kecalka2 muzem poprosit @berenika , jestli to jde opravit...

ireniq
14. lis 2017

Oprava @kecalka2 muzem poprosit @berenika39 , jestli to jde opravit...

danfal
14. lis 2017

@eloise02 jen pro poradek, vyjmenovana slova po d neexistuji, protoze d neni obojetna souhlaska. Jedna se o souhlasku tvrdou a zminovane slovo je slovem cizim. ☺

berenika39
14. lis 2017

@ireniq ráno to bude krásné🙂. o nic nejde, stát se to může.

kecalka2
autor
14. lis 2017

@berenika39 Moc děkuji 🙂 psala jsem a ani u toho nepřemýšlela :/

bayt
14. lis 2017

@danfal jé, tady někdo zabil vtip :D

danfal
14. lis 2017

@bayt ja ucim cestinu a mozna uz z toho mam tik 😂😂😂😂😂. Ja to nepochopila 😂😂😂😂.

barchen
14. lis 2017

@kecalka2
To byl pouze navrh, mozna se neco za ten rok zmeni a vyskytne se restauracni zarizeni, ktere si zacne vazit personalu.U nas jiz naznaky jsou...😊

misa357
15. lis 2017

@eloise02 Dypárpl!!! 😂

marketst
25. lis 2017

ale třeba dělat servírku v nějaké pěkné kavárně by nebylo špatné.. nebo někam do státní správy, tam nedělají většinou problémy s ošetřovačkama atd.

Sem začni psát odpověď...

Odešli