Máte už rodičovskou za únor? Okres Hodonín

guava
8. únor 2013

Prisla vam uz rodicovska tento mesic? Minule v Lednu prisla az v polovine mesice! A to bylo po vanocich... jsem z okresu Hodonin, jestli to harje roli, nevim..

pepibubu
8. únor 2013

tak předně: rodičovská se vyplácí zpětně, takže v únoru ti přijde za leden atd..... a maj na to do konce února, i kdyby to přišlo až posledního, není důvod si stěžovat, bylo mi řečeno.

Před úchvatnou S kartou mi chodila i 4., 5. v měsíci, teď klidně 15.....

evlyn
8. únor 2013

Mám, přišla pátého. Příbram

iluss
8. únor 2013

Mě také ještě nepřišla. Očekávám ji zase v polovině měsíce, jak tomu bylo v lednu.

kooblich
8. únor 2013

mě minulej měsíc nepřišla vůbec.Naštěstí sem měla rezervu jinak bych byla na ulici. A tento měsíc mi bylo řečeno že příjde jedenáctého a včera sedmého sem měla oba rodičáky na kontě. Spíš čekej do 15. a pak už si volej jestli není někde problém jako byl u mě .

katzi
8. únor 2013

přišla včera 7.2. - tak mi chodí každý měsíc. Jen v lednu bylo zpoždění, to přišla cca 15. 1. Jsem z Brna...

micka1
8. únor 2013

Mě jěště nic nepřišlo. Většinou je na účtě tak 10-12. tak jsem zvědavá kdy to bude tento měsíc.

spagatice
8. únor 2013

Nám chodí pravidelně kolem 20.

petrusew
8. únor 2013

čekám nejdřív příští týden

hofka1
8. únor 2013

7. byla na účtě, Praha-západ, nemám skartu

aideen
8. únor 2013

za únor přijde rodičák až v březnu. Ale vím, jak si to myslela. Ne, ještě nepřišla, čekám v pondělí. Mám skartu.

anetka1701
8. únor 2013

nemám s-kartu a teďka jsem koukala a ještě tam není :o)

usounek25
8. únor 2013

Skartu mám a rodičák už mi došel v pondělí. Holky buďte rády, že vám ten rodičák příjde, je přece jedno kolikátého, pokud vím, tak stejně na to vyplacení mají celý měsíc. Já vím, že někdo na něj čeká, protože mu už docházejí korunky, ale nemůžete se spoléhat na to, že přijde přesně tolikátýho zvlášť teď když jsou měsíc co měsíc nějaké problémy.

mistrulka
8. únor 2013

mě dorazila dnes,jsem z okresu Žďár nad Sázavou 😉

copa
8. únor 2013

nemám skartu, tu jsem odmítla, normálně chodil rodiák 7., teď ráno ještě na účtě nebyl, ale tento týden jsem na ÚP četla, že kvůli 8denní ohlašovací povinnosti nesmí dávku poslat dříve jak 9. den v měsíci, někde byla i přesně tabulka s kalendářem na celý rok, v tom zvýrazněno, kdy dávky pošlou, když vychází 9. na víkend, tak to pošlou v pondělí
jinak taky patřím pod ÚP Příbram

monad
8. únor 2013

na Skrtu mi chodilo půl roku 11tého a minulý měsíc až 16tého, takže tak 😉 Děčín

benjik
8. únor 2013

Jsem z Mělníka,vyplácí nás úp Příbram,mám s-kartu a na tu to chodí +-12,takže čekám rodičák příští týden.
@guava v lednu chodí vždycky déle,jelikož dělají úzávěrky a tak,tak je výplatní termín posunut.

andreasek82
8. únor 2013

ano

matu21
8. únor 2013

ano, dnes jsem vybírala

pettule
8. únor 2013

Já mám S-kartu a nechávám si přeposílat na účet a včera dorazila🙂. Chodí tak nějak +- den každý měsíc stejně 🙂