• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Musí se dovolená vyčerpat ihned po skončení mateřské?

11. března 2012 
Ahojky, narazila jsem tu teď na to, že i za druhou mateřskou mám nárok na proplacení - tedy vlastně čerpání - dovolené. Mateřská mi skončila 30.1., musí mi dovolená ihned navazovat na mateřskou? Nebo o ní můžu požádat i teď, když už jsem na rodičovské? A jestli to nejde, co se stane? Přijdu o ní? Zpětně asi žádat nemůžu, že? :grinning:
10. bře 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám dojem, že se čerpá dovolená buď hned po skončení mateřské a nebo potom až po skončení rodičáku
10. bře 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mě to čeká, už jsem si to i zjištovala, myslím, že bys měla požádat (velké firmy to proplácejí automaticky, já dělám u soukromníka takže budu radši žádat aby na to "nezapomněl") a budeš brát i rodičák i čerpat dovolenou. Pokud nevyčerpáš teď správně by ti měli dovolenou přesunout na dobu až se vrátíš po mateřské.
10. bře 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zpětně bys teoreticky zažádat mohla, ale bylo by čistě na zaměstnavateli, jestli Ti to vezme :wink: ten můj by to třeba zcela určitě nevzal :slight_smile: Pokud jsi to nestihla, tak si můžeš dovolenou vyčerpat do skončení rodičovské, ale bude se už dost krátit.
10. bře 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
ja jsem byla presne ten pripad - materska mi skoncila a az pak jsem se dozvedela o tom, ze mi vznikl narok na dovolenou. Zazadala jsem o ni a tim, ze jsem uz byla na rodicaku a zazadala jsem tedy pozde - opravdu musis zazadat jeste pred skoncenim materske, aby se ti nekratil narok - muzu cerpat misto 20 dnu 16,5. A jeste navic si ji mohu vybrat az po skonceni rodicaku. Nebo teoreticky bys mohla zazadat o preruseni rodicakum se souhlasem zamestnavatele nastoupit na dovolenou a po jejim skonceni zase nastoupit na rodicak. Coz je podle vseho hloupost, protoze by te vlastne nakrasne mohli pri cerpani dovolene i vyhodit, protoze bys byla radny zamestnanec.
Takze kazdopadne co nejdriv zazadej o cerpani dovolene s tim, ze si ji vyberes az po skonceni rodicaku - me konci ted v cervnu, tak jsem zvedava, jak to bude probihat
10. bře 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to v principu jak píše kett...
Pokud požádáš o čerpání v návaznosti na MD, tak ti musí vyhovět a dovolená se s ohledem na budoucí RD nekrátí. Nicméně i v tuhle chvíli můžeš dostat výpověď.
Pokud si nepožádala včas, tak buď ji můžeš vybrat až po rodičku, nebo by ses mohla dohodnout na přerušení RD, vyčerpání dovolené a nastoupit na RD, ale zálež, zda s tím bude zaměstnavatel souhlasit.
PS: a nezaměňujte RD = rodičovská dovolená a RP = rodičovský příspěvek.
10. bře 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak píši holky zažádat mužeš ale zda ti jí dá to se neví a pak se ti bude krátit jen ti chci napsat že njak psala J.a.n.i o tom že mužeš dostat vypovět v tu dobu tak tu mužeš stejnak dostat po celou dobu rodičáku pokud zaměstavatel zruší tvé misto nebo se něco stane s firmou to sem si zjištovala.takže si zažádej a uvidíš co s tím udělá
11. bře 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek