Můžu během RD na plný poměr k jinému zaměstnavateli?

mishacsek
18. kvě 2014

Maminky, prosím poraďte.. Mam do ledna 2 letou mateřskou, můj zaměstnavatel končil, výpovědi dohodou.. Mam možnost mít práci a nějaké dny hodinove zvládám plný pracovní poměr.. Hlídal manžel, už jsem takto pracovala na dohodu u původního zaměstnavatele.. Otázka je jestli můžu nastoupit na plný poměr když to není k zaměstnavateli od kterého jsem na mateřskou odcházela.. Nebo do konce Rodicaku mohu mít jen zkrácený úvazek.. Dekuju 🙂

j.a.n.i
18. kvě 2014

@mishacsek Při rodičáku můžeš mít klidně plný úvazek a to i u původního zaměstnavatele, stejně jako u nového.

mishacsek
autor
18. kvě 2014

A nepřijdu o rodicak když budu plnit hodinový fond? Malý jesle ani školku zatím do dvou let navštěvovat nebude 🙂

blahova_andrea
18. kvě 2014

@mishacsek není důvod, proč bys o rodičák měla přijít. hlídání ti zajišťuje manžel a tak po tom nikomu nic není. budeš mít dva příjmy, seš šikovná ženská, co to zkloubí, tak proč ne. do školky ani jeslí nepůjde, jak píšeš, tak žádné pravidlo neporušuješ 😉

pavlapl
18. kvě 2014

já jsem měla rodičák na 3 roky a byla jsem doma jen rok a normálně jsem byla zaměstananá a rodičák jsem barala.

mishacsek
autor
18. kvě 2014

@pavlapl to určitě, u původního zaměstnavatele jsem měla smlouvu na hpp, když byl malému pul rok začala jsem dělat pro něj i na dohodu.. Do teď.. Provozovna skončila takže nemám ani hpp ani dohodu.. Takže začnu na hpp v nové práci, jak zde maminky píšou, vadit to nebude...

varesi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz