Mystery shopping. Máte zkušenost?

helcakab
18. lis 2020

Máte s tím někdo zkušenost? našla jsem jako formu brigády, ale moc popravdě nechápu, jak to chodí. Prosím napište, zda si někdo tímto přivyděláváte...děkuji

lv
18. lis 2020

Uz je to dlouho, ale obvykle dostanes zadání, treba jit do obchodu kouknout na boty, vyzkoušet, popises pak jak byla upravena prodejna, cista, kolik bylo prodavacek, jestli se ti venovaly, ptaly se, byly ochotné atd.. U tech jednodušších. Vyssi jsou treba jit za fin.poradcem, at ti namodeluje hypoteku, do autosalonu koupit auto atd.

adela1399
18. lis 2020

Chodí k nám na benzínku. Dostaneš obchod/prodejnu a máš zadaný úkoly co kontrolovat. Na Benzínkách to chodí tak,že musíš pohlidat jestli obsluha pozdravila,jestli jsou všechny párky a jak vypadají,zda byl doplňkový prodej,zkontroluješ čistotu toalety a celého shopu a zda ti dá prodávající účtenku. Pak máš od nich dotazník,který vyplníš podle spokojenosti a odešleš. A řeší se to...někde dokonce berou prémie a nebo naopak při 95% a výš prémie dostávají.😊

llluckaaa
18. lis 2020

V podstatě jde o to, že jdeš do nějakého obchodu a hraješ zákazníka. Máš předem určeno, kam jít, co chtít, na co se ptát, co sledovat. Pak to zpracuješ a pošleš jim zpět výsledek tvého "mystery obchodu".

helcakab
autor
18. lis 2020

A jak je to ohodnocené finančně? Víte někdo?

adela1399
18. lis 2020

@helcakab 150kč třeba..nic moc a docela cestovatelská brigáda 😕pokud nemáš třeba auto tak docela na prd

lv
18. lis 2020

@helcakab jak ktery, kolem 300-800 za ty jednodušší jsemmela i 10let zpátky

misina321
18. lis 2020

Ahoj, já se v jedné společnosti zaregistrovala online a v podstatě tam byly jen úkoly, které se mi vůbec nelíbili. Jako třeba zavolat do téhle banky a žádat o úvěr, který samozřejmě ve finále neuzavřeš. Pak třeba zavolejte tomuto dodavateli elektřiny, že chcete levnější elektřinu... A bylo to asi za 500 Kč. Upřímně to mi za to ani náhodou nestálo, abych dávala všude možně své soukromé údaje kvůli pár korunám a navíc mi toto je proti srsti. Tak jsem ten účet zas hned zrušila

helcakab
autor
19. lis 2020

@misina321 aha tak to nic moc :-/