Náhrada mzdy za nemoc. Od kterého dne v mém případě?

kitii
19. dub 2023

Mám dotaz k náhradě mzdy za nemoc, když mi byla neschopenka vystavena v den kdy jsem již odpracovala celou směnu, počítá se prvních 14 dní nemoci od následujícího dne nebo již ten den ve kterém byla neschopnost uznána. Měla bych tedy nárok na proplacení 10 pracovních dní nebo jen 9 pracovních dní ze 14 kalendářních od zaměstnavatele? Podle zákoníku práce by se nejspíš doba 14 kalendářních dnů měla počítat od následujícího dne, ale nejsem si tím jistá.

emillyhk
19. dub 2023

Já to kdysi řešila s doktorkou na gyndě, sestra mi tvrdila, že mi nemůžou vystavit neschopenku, když už jsem část dne odpracovala. 🤷‍♀️ Tady mi potom někdo psal, že je to blbost, že to normálně vystavit mohla. Jako moc nevím, jak se s tím popere vaše účetní, protože bys měla mít proplacený celý odpracovaný den a zároveň bys měla mít od zaměstnavatele proplacenou PN za ten den.

bara88
19. dub 2023

@emillyhk ale to je přece kravina,když si na pn tak nemůžeš být zároveň v práci ne?jak by k tomu ten zaměstnavatel jako přišel?

emillyhk
19. dub 2023

@bara88 No vždyť jsem psala, že si neumím představit, jak by to jako účetní zadávala. Myslím že i právě proto mi to tenkrát moje lékařka takhle nevystavila 🤷‍♀️

emillyhk
19. dub 2023

@bara88 Teď si to po sobě znovu čtu a takhle jednoznačně jsem to nenapsala 🙈

kitii
autor
19. dub 2023

No já šla na rizikové těhotenství 6.2. a v tento den jsem ještě odpracovala celou směnu, ale od 6.2. mám lékařem již uznanou pracovní neschopnost. A účetní mi náhradu vypočítala tak, že za den 6.2. mi nenáleží náhrada mzdy za nemoc, což je logické když mám normálně odpracovanou směnu, ale prej se tento den již počítá do pracovní neschopnosti a zbývá mi tedy k proplacení 13 kalendářních (9 pracovnich dní, tj do 19.2.). Jenže podle § 192 odst. 1 ZP počíná období 14 kalendářních dnů dočasné pracovní neschopnosti pro účely poskytování náhrady mzdy následujícím kalendářním dnem, vznikla-li dočasná pracovní neschopnost v den, v němž má zaměstnanec směnu již odpracovanou. Tudíž podle tohoto zákona se domnívám že by mi mělo těch 14 dní běžet až od 7.2. do 20.2. Tak nevím..

emillyhk
19. dub 2023

@kitii Tak pokud to máš takhle zjištěné i s odkazem na konkrétní §, tak jí to napiš do mailu. Měla by to zpětně dořešit.

anetka1701
19. dub 2023

První a poslední den nemoci můžete klidně odpracovat - ve výkazu pro socialku se tam jen zaskrtne ze jsi ten den pracovala. Náhrada za nemoc ten den není, až pak od druhého dne.

kitii
autor
19. dub 2023

Já se jí již ptala a odpověděla mi náhrada mzdy se počítá ode dne nástupu na neschopenku. Bohužel jste ten den odpracovala celou směnu, takže jste nedostala proplaceny 1 den. Ale mě se to nějak nezdá, všude jsem se dočetla že by se ten začátek neschopnosti měl posunout na toho 7.2.

kitii
autor
19. dub 2023

Tady to tak třeba píšou

anetka1701
19. dub 2023

A o co tedy jde? Chybí ti jeden den zaplacené nemocenské?

kitii
autor
19. dub 2023

@anetka1701 Nejspíše ano

emillyhk
19. dub 2023

@kitii Trochu se v tom ztrácím... Prvních 14 dní PN vyplácí zaměstnavatel, od 15. dne do ukončení PN vyplácí ČSSZ. Takže ty o peníze nepřijdeš, tratný je na tom "pouze" stát, protože zaplatí jeden den, který měl platit zaměstnavatel.

kitii
autor
20. dub 2023

@emillyhk Peníze od ČSSZ mi už přišli a proplácí mi to až ode dne 21.2. a ne právě už od 20.2.

kitii
autor
20. dub 2023

@emillyhk Takže podle mého názoru tam chybí proplatit od zaměstnavatele jeden den.

kess01
20. dub 2023

@kitii pokud máš za ten den kdy jsi nastoupila na nemocenskou odpracovanou celou směnu tak nemůžeš za ten den dostat nahradu mzdy přece, ten den máš započítán jako odpracovaný

emillyhk
20. dub 2023

@kitii Jo takhle. Tobě chybí ten den nemocenské na konci, opravdu jsi ho nedostala proplacený. Tak to řeš s účetní, je to chyba. Pošli jí ty odkazy, co sis dohledala a klidně i printscreen obrazovky z výpisu účtu, kde bude jasné, že ČSSZ začala nemocenskou vyplácet až od toho 21.2.

kess01
Autor odpověď smazal
Zobraz