Návšteva veštkyne, budem rada za vaše názory

rencik_a
19. lis 2014

Ahojte, mohli by ste mi povedať svoj názor? Moja mama bola u veštkyni. Ja tomu neverím, ale ona áno. Keď jej veštila prvýkrát, tak sa jej všetko splnilo. Povedala jej, že do roka bude starou mamou a o pár mesiacov neskôr sestra otehotnela. Taktiež jej povedala, že ja odídem za priateľom do zahraničia, ale že náš vzťah sa budúceho leta už nedožije. Ja som sa o pol roka neskôr rozhodla nasťahovať do zahraničia k môjmu priateľovi a neverím tomu, že by náš vzťah nevydržal. Sme spolu už zopár rokov a skvele nám to funguje. A teraz jej veštkyňa hovorila, že budem mať úžasného manžela, ale že môj terajší priateľ to nebude. Neviem, či tomu veriť, keď niečo sa mame už splnilo a niečo nie. Na jednu stranu tomu neverím a štve ma, že to vôbec vyslovila, no na druhú stranu mám strach, že čo ak mi naozaj môj priateľ nie je súdený. ☹ Budem rada za vaše názory dievčatá

tulikiss
19. lis 2014

@rencik_a hele me letos vestkyne predpovedela, ze v lete potkam konecne toho praveho a vypada to na svatbu, a pak by konecne mohli prijit i ty deti a ze v druhe pulce roku budu v praci povysena. no a jsem uz 5 let vdana mam dve deti a jelikoz jsme na materske tak nevim jak dopadne to moje povyseni 😀 😀 ..pred tou predpovedi jsme si umyslne sundala snubak.
ja temhle vecem vubec neverim a jenom se mi to potvrdilo, nastesti ta predpoved byla zadarmo.. 😀

lstuchlova
19. lis 2014

Kdo tomu věří, opravdu se to stane. Kdo tomu nevěří, nikdy se nic nestane.

mysicka_lb
19. lis 2014

Ahojky, já těmhle věcem vůbec nevěřím, ale můj přítel se byl jednou u nějaké věštkyně informovat na mě a na náš vztah. Ptal se mimo jiné, jestli nám to vydrží a jestli se někdy zbavím své fobie ze psů. Odpověď na obě otázky byla ano. A dopadlo to tak, že jsem vdaná a mám dítě, ovšem s někým úplně jiným. A čoklů se bojím samozřejmě pořád.

fallingstars
19. lis 2014

@rencik_a Jestli začneš teď váhat, zda je Tvůj přítel "ten pravý", aniž by tam byly nějaké reálné (zásadní) problémy, pak je jistá pravděpodobnost, že ta věštba vyjde, ovšem ne proto, že byste si nutně nebyli souzeni, ale spíše proto, že do vztahu vneseš pochyby, nervozitu, nespokojenost a půjde to do kopru...

Já na tyhle věci nevěřím. Netroufnu si říci, že to jsou blbosti, ale vnitřně jsem o tom prakticky přesvědčená 😀 Věštby podle mě - pokud fungují - vyjdou jednak proto, že člověka vnitřně, aniž by to třeba přiznal, ovlivní. Třeba jako potenciálně v tomhle případě... A druhak je podle mě dílem náhoda nebo jednoduše pravděpodobnost, statistika. (Upřímně, není těžké si tipnout, že vztahy v zahraničí třeba náročnější a tudíž mají třeba vyšší šanci nevyjít...😉 )

Hodila bych to za hlavu ;)

nonacek
19. lis 2014

@rencik_a byla jsem u velmi známe kartarky a na povídala my během 45min. věci moc samozřejmne se nic nepotvrdilo. a stalo me to 1000 Kč

anaj82
19. lis 2014

@rencik_a hlavně by se tvoje maminka neměla ptát na věci, které se jí netýkají a správná věštkyně by jí na ně ani neměla odpovědět...

caboonek
19. lis 2014

@rencik_a Nezlob se, ale tyto věci nejsou reálné. Já kartářkách, věštkyním a všem pohádkám nevěřím. Každý je sám svého štěstí strůjcem...

punky
19. lis 2014

ja byla u kartarky stalo me to par korun myslim si ze 1000 jak uz tady nekdo uvadel je prehnane a neprofesonalni...jinak temhle vecem verim a vse se splnilo... 😉

funnysunny
19. lis 2014

Never tomu!

marton
19. lis 2014

@rencik_ahoj,mám z kartami dobré ,ale i špatné zkušenosti.Chodím léta k jedné kartářce a jsem spokojená.Ovšem před 4 lety jsem na doporučení zkusila jednoho dosti známého kartáře.Prý se brzy rozvedu a nebudu mít více dětí/ v té době jsem měla 2 a chtěli jsme třetí/,nemám prý matku plodnosti.Za 2 měsíce jsem otěhotněla,s dvojčaty.Manžela stále mám 🙂 .

elvira
20. lis 2014

Záleží na každém, čemu věří... Moje švagrová byla u kartářky - vzali se s mým bratrem po několikaletém chození, pak se jim narodil syn a kartářka říkala, že vidí muže s titulem a ještě dvě děti.... Ještě si dělali legraci, že si brácha bude muset udělat výšku...
A rup ty boty - za rok rozvedená, nabrnkla si bratrance - s titulem a mají spolu dvě děti...
Ale jsou určitě předpovědi, které nevyjdou - nic není definitvní, nejsme jen nebohé oběti, ale můžeme svým chováním řadu věcí změnit.

codal
20. lis 2014

@rencik_a byla jsem u kartářky a moc mi to teda nevyšlo..především si myslím, že bys to vůbec neměla řešit..věci, který se mají stát se stanou a podle mě vůbec nezáleží na tom, co o tom řekne nějaká kartářka..pokud jsi šťastná a spokojená s nynějším partnerem, tak to vypust z hlavy, tím, že budeš kvůli nějaký kartářce pochybovat, ten vztah můžeš akorát narušit a to je škoda..pokud vám to má vydržet a máte spolu být, tak to tak bude, pokud ne, tak ne... nech to osudu, miluj svého přítele, buduj si s ním život tak jak to děláš do teď a nech se překvapit🙂...

tarra27
20. lis 2014

@rencik_a pokud tomu uveris, tak se tak stane.....vše čemu věříme přijde....
Některé kartarky maji psychologii a domysli si věci plus hodně věci vytáhne s klientky....pokud maminka ma dvě dospělé dcery, je brzy pravděpodobnost, ze babičkou bude....pokud jsi mela přítele daleko nebo jsi i dříve uvažovala o zahraničí, je velká pravděpodobnost, ze to tak předpoví,, navíc neuraz se, ale dnes spousta lidi chodí ze Slovenska do ČR i do zahraničí....i češi chodí do zahranici....

Já bych na ni nedala....nestresovala se....vždy je to o tom, co si vyberes ty sama

petulik81
20. lis 2014

@rencik_a Kašli na to,mě kartářka řekla,že nebudu moct mít děti a mám 4 mesicního chlapečka,možná jsem měla trochu zdravotní problém se štítnou žlazou,ale jak se to srovnalo,hned jsem otěhotněla,nestresuj se tím,jinak si to akorat přivolaš

drakenn
20. lis 2014

Jestli tomu neveris, tak co tu resis?!

zerog
24. srp 2018

@marton jak se prosím jmenoval ten kartář?klidně do IP.děkuji