• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nechají vás dělat kariéru, když chcete mít dítě?

17. listopadu 2015 
Ahoj, chtěla bych znát váš názor.Jsem krátce po VŠ a řeším teď toto dilema.Slyšela jsem, že ve většině větších a prestižnějších společností vás nepustí na zodpovědnější pozici, udělat kariéru, když jim dáte nejasnou odpověď na plán se svým dítětem...máte s tím nějaké zkušenosti????????
28. kvě 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v takových firmách nedělej :D Nestojí to za to. Kdo neumí integrovat všechny druhy zaměstanců, stojí za prd.
28. kvě 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Já jsem pracovala u velké firmy, řekla bych i přestižní, a u pohovoru mi tento dotaz nikdo nepoložil. Těhotenství se tam bere jako součást života, žádné problémy se nedělají a vychází se vstříc matkám s malými dětmi a nabídne se jim např. zkrácený úvazek. Znám mladé ženy, které ve 30 dítě nemají a zastávají i vysoké funkce. U pohovorů se většinou zjišťuje, jak dlouho budeš ochotná tam zůstat a většinou po tobě požadují aspoň 2 roky.
28. kvě 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
To asi záleží kus od kusu - myslím na té konkrétní firmě. Mám dvě kamarádky, které si dítě pořídily během práce ve velké společnosti, během mateřské pořád pracují zčásti z domu, neztrácejí kontakt a na nic takového si nestěžují - plánují nastoupit po mateřské zpět. V jedné mají i firemní školku. Asi bych si to nějak ověřila předem - od dalších už zkušenějších mamin, které tam pracují, reference jsou nejlepší. Sotva jim můžeš dát "plán" se svým dítětem, to se totiž nedá - nikdy nemůžeš předem vědět, jaké bude - jak na tom bude se zdravím, jak se bude třeba adaptovat ve školce. určitě bude pro zaměstnavatele výhoda, když jim řekneš, že máš zajištěné hlídání třeba v době nemoci babičkami, nějaké spolehlivé a tak, ale určitě bych firmy neházela do jednoho pytle. Je to o lidech....držím palce, at narazíš na rozumné zaměstnavatele.
28. kvě 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa kde to pracuješ? Takovou práci bych brala hned :slight_smile:
28. kvě 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poupe viz IP :wink:
28. kvě 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilma25 Také jsem pracovala u velké nadnárodní firmy - při pohovoru o dětech nepadlo ani slovo, když jsem otěhotněla, přijali to všichni v pohodě a snažili jsme se to vyřešit k oboustranné spokojenosti. Bohužel to nedopadlo, ale největší problém byl v konkrétních jedincích a rozporu v jednom jediném bodě, kdybych "natrefila" na někoho jiného, myslím, že by to vyšlo.
Takže celkově jsem si odnesla pocit rozčarování, protože pracovat jsem chtěla a předpoklady k dohodě tam byly.
Je to v lidech.
Určitě se na to poptej při pohovoru, spousta firem má programy, jak zapojit matky s dětmi a nebo jsou schopní se dohodnout.
Kamarádka třeba u takové firmy dělá :slight_smile:
28. kvě 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak já při nástupu na svou pozici ve firmě měla s šéfem pohovor o tom, kdy plánuji rodinu a slíbila jsem, že nějakou dobu neotěhotním. No, příroda byla mocnější a já otěhotněla dřív, než jsem slíbila. A dopadlo to úplně v pohodě, pracovala jsem až do osmého měsíce, našla jsem za sebe náhradu, domluvila si práci z domova a majitel firmy mi dokonce přišel při odchodu osobně poblahopřát - prostě všichni to vzali úplně v pohodě. A šéf mi teď pravidelně volá a ujišťuje se, že se k nim chce i po mateřské opravdu vrátit :slight_smile: . Ono nic se nejí tak horké, jak se uvaří a pokud je člověk aspoň trochu schopný, tak opravdu nikdo nemá zájem ho vyhazovat jenom proto, že otěhotněl :slight_smile:
28. kvě 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@berticka Super přístup :slight_smile:
U mně byl problém v práci z domova, protože šéf šéfa mého šéfa :grinning: s ní neměl dobrou zkušenost, tak to zatrhnul všem :rolling_eyes: Ale jinak ve firmě to možné je. Jak jsem psala, záleží, na koho natrefíš :unamused:
28. kvě 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kulenka Janě, blbci se bohužel najdou všude, to se nedá vyloučit....Mrzí mě, žes na něj musela narazit.
28. kvě 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berticka Co nadělám :grinning: :wink: Hlavně, že to není všude :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já taky pracovala před RD v pěkné firmě, při nástupu se mi šéf ptal, za jak dlouho plánuji děti, tak jsem v té chvíli zkoprněla a přemýšlela, co říct, řekla jsem nakonec pravdu, že tak do dvou let a odpověd šéfa?: " Jste přijatá" To mě šokovalo. Nakonec jsem otěhotněla do roka a vzali to v pohodě. Jen se nejspíš díky snižování stavů nebudu moci vrátit :frowning2: . I když malou šanci mám. Myslím, že ale podle zákona by se na to prát vůbec neměli, ale realita je jiná.
28. kvě 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milé maminky, zrovna jsem vytvořila dotazník ke své bakalářce, tak bych poprosila ženy, které jsou po rodičovské dovolené a vrátily se opět do zaměstnání nebo práci hledají o jeho vyplnění a případné přeposlání dál. Moc děkuji! https://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/kariera-zen-po-rodicovske-do/
15. lis 2015 ve 22:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daisylin vyplněno. Jen poznámka k první otázce k délce rodičovské. Při dvou a více dětech můžeš být doma víc než 4roky a taková možnost tam není..
15. lis 2015 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Vás se při pohovoru ptali na plány s otěhotněním? Není to náhodou jedna ze zakázaných otázek? Pracuju u zahraničního zaměstnavatele (detašované pracoviště v ČR, veškeré vedení cizinci) a nějak si vůbec neumím představit, že by po mě někdo něco takového chtěl vědět. Na druhou stranu by ale u nás nikdo nezahodil takovou šanci a ihned po přijetí by neotěhotněl :slight_smile:
16. lis 2015 v 05:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
pivonka2 Děkuji!
17. lis 2015 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@izzybickerstaff Jasně, že se na to nesmí ptát a nechápu, že na to vůbec někdo odpovídá :wink:
17. lis 2015 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, taky přidám své zkušenosti. Docela jsem překvapená, jaké máte pozitivní zkušenosti. Já teda tu možnost po mateřské nedostala, nechtěl abych dělala na zkrácený úvazek a tak jsem dostala odstupné. Při hledání práce, jsem tak z devadesáti procent při pohovoru byla tázána, jestli chci ještě druhé dítě a nebo jestli vůbec plánuji. Bohužel, ač se na to ptát nemají, tak to řada firem nerespektuje.
17. lis 2015 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ptát se na to nemají, ale ptají se. Zažila jsem to už několikrát, dokonce se mě jednou ptali jak intezivně se o dítě snážíme že jim zrovna někdo odchází na mateřskou, tak to nechtějí řešit i se mnou... Když jsem na takové otázky odmítla odpovídat pohovor většinou skončil.
17. lis 2015 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vilma25 Dělala jsem ve dvou nadnárodních firmách a nikde s tím nebyl problém. Hlavně, pokud jsi právě po škole, tak většinou nikdo nepočítá, že by sis hned pořizovala dítě. U nás ve firmě je spoustu holek nad třicet a hodně z nich děti ještě nemá. A pokud by se někdo u pohovoru ptal na tvé plány v tomto ohledu, tak myslím, že je na místě odpověď: "Ne, neplánuji" . Pokud se totiž někdo ptá na nevhodnou otázku, tak musí počítat i s nepravdivou odpovědí.
17. lis 2015 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek