Nehezké jednání zaměstnavatelů - vaše příběhy

mysicka_lb
6. zář 2014

Ahoj ženy, s hrůzou jsem si přečetla, jak jeden zaměstnavatel vypekl maminku, kerá se k němu měla vrátit po rodičovské dovolené. Určitě to není ojedinělý případ, kdy se zaměstnavatel zachoval k někomu nefér. Zajímaly by mě vaše příběhy, kterak vás zaměstnavatel podrazil nebo se k vám zachoval ošklivě. Ať už v souvislosti s mateřstvím a rodičovskou dovolenou, nebo prostě "jen tak".

hojda
6. zář 2014

Lze též hodnotit zaměstnavatele na www.mujflek.cz.

ivular
6. zář 2014

@mysicka_lb Já jsem si naběhla ještě za studií, když jsem vzala práci na částečný úvazek v jedné firmě. Rozhodně to nebyla žádná triviální práce a majitel firmy mi nabídnul, že polovinu mzdy mi bude vyplácet přímo na ruku, s klasickým argumentem, že aspoň nebude muset odvádět daně a pojištění a o to víc dá rovnou mně. Já tyhle černoty nemám ráda, ale bylo mi trapné hned při nástupu dělat vlny, že chci vše oficiálně. No a výsledek je nasnadě - když jsem po třech měsících marného čekání na tu "druhou polovinu mzdy" šla za majitelem osobně, vysmál se mi, že mi dal to, co je ve smlouvě, a tudíž nemám, jak bych mu nárok na druhou polovinu dokázala.
Co dodat? Byla to moje chyba - a těma se holt člověk učí.

mysicka_lb
autor
6. zář 2014

@ivular Hajzl hnusnej! A jak jsi na to reagovala ty? Zůstala jsi tam?

ivular
6. zář 2014

@mysicka_lb Samozřejmě, že ne. Jednak při té poloviční mzdě bych si vydělala víc i doplňováním jogurtů v Lidlu a jednak za takový podraz bych raději byla na vodě a rohlíku, než dál pro něj pracovat. Otočila jsem se na podpadku a už mě tam neviděli.

madre1
6. zář 2014

Já jsem si naběhla podobně jako @ivular (ve smlově jsem měla přizanou min. mzdu a k tomu mělo být 10% z toho,co vydělám zaměstnavateli za celý měsíc),ale nechtěla se mi hledat jiná práce,tak jsem zvolnila tempo a nezávazně jsem si začala hledat jinou práci.Pracovala jsem tam ještě s jednou kolegyní,která byla kamarádkou majitelky firmy.Vyloženě si dělala z práce holubník,vždy tam neco rozdělala a já to musela dodělávat za ní.Po cca 3/4.roce mi majitelka začala vytýkat,proč tam nebývám také déle,jako kolegyně(jenže té začínala směna o 2 hodiny déle,než mě),tak jsem jí vyšla vstříc s tím,že jsem do práce přišla ráno o 2 hodiny déle,než normálně a už jsem byla zvána na kobereček.Vymluvila jsem se na to že jsem zaspala a dostala jsem na výběr-buď výpověď nebo dohodou.Tak jsem řekla,že dohodou,majitelka se celá rozklepala a čekala,že si to rozmyslím a odprosím jí.Když se tak nestalo,vyjela na mě,co že tam jako ještě dělám,tak jsem jí řekla,že čekám na tu výpověď a zápočtový list.Vytratila se k účetní,ale vrátila se bez zápočťáku s tím,že není povina mi ho dávat hned.Sebrala jsem výpověď,šla domů,kde jsem si začala obvolávat inzeráty a 2.den jsem se zajímala o zaměstnání někde jinde.Tam ode mě potřebovali zápočťák a když jsem jim vylíčila celou situaci,poradili mi,ať jí pohrozím finančákem.Ku podivu to zabralo a vystavila mi ho na počkání.Pak jsem se tam stavovala kvůli daním pro potvrzení a už mě lákala zpátky,mrcha jedna 😀
@mysicka_lb ,..................jak ten zaměstnavatel vypekl tu maminku,co se k němu měla vrátit po MD?

leniiis
6. zář 2014

já to mám podobně jako @ivular..a až se divím kolik z nás má podobnou zkušenost..jde vidět, že podvratáku je pořád všude dost..:-/

evaamy
6. zář 2014

Dřív jsem si taky nechávala od zaměstnavatelů, kolegyň na hlavu s..., ale pak už mě to přestalo bavit, řídila jsem se heslem Strach je nejhorší rádce a od té doby kupodivu vše ok. Proste člověk nesmí dat najevo strach o práci jinak s nim vymetou. Hroze rádi toho zaměstnavatelé zneužívají.

diamanta
6. zář 2014

No já jednou sama udělala něco, co bylo dvousečné. Šla jsem na neschopenku kvůli rizikovému těhotenství, masivní krvácení. V práci jsem ale byla spokojená, oni se mnou také, a za "blbý" dva měsíce jsem to měla dostat na neurčito! Po dvou letech kontraktů. Jako chtěla jsem s těhotenstvím samozřejmě počkat, stejně nám to předtím než jsem se tak uhnízdila v práci nešlo...ale osud tomu chtěl najednou jinak a šup, těhotná ani nevím jak. Začla jsem panikařit, z toho patrně aj to krvácení. Dohodla jsem se se zaměstnavatelem, zda bych mohla dělat "z domu", koupila si křeslo, příslušenství k PC...oni o tom jednali na personálním oddělením a výsledek zněl, že tedy budu dělat z domu, a smlouvu že mi protáhnou ale opět na dobu určitou asi o rok či jak to bylo. Jenže pak mi mzdová tam u nich promluvila do duše, že bych měla myslet na sebe, že přiznaná nemocenská je díky starým tabulkám a odměnám před koncem roku velice hezká, a že po novém roce by se mi to vše počítalo jinak a o hodně méně. A že stres je stres a klidně můžu být i v nemocnici, což by ukončilo i práci z domu a musela by se mi znova počítat nemocenská, a už ta nízká...No a mě to tak vystrašilo, že jsem začla panikařit, připravovala se, jak naštvu vedoucího až začnu couvat, když už pro mne protlačil tu práci z domu..bylo mi zle z toho co mám jako dělat..až jsem si vysloužila další vlnu krvácení. Ve firmě jsem samozřejmě udělala vlny, vedoucí se samozřejmě naštval, a smlouva mi samozřejmě doběhla jen do té doby, jak běžel kontrakt...no. Čert ví, co bylo správné, ale je fakt, že vedoucí za mne nejdřív bojoval, ona to byla velká firma s ústředím a personálním jen v Praze takže ty jednání asi nic moc. Kdybych do práce z domu byla šla, tak jsem musela ukončit tu vysokou neschopenku, pracovat 8 hodin v jakýmkoliv stavu, ale byla bych vedena déle jako zaměstnanec, a možná do budoucna by se vyřešilo tak nějak samo další práce u nich i po MD. Takhle jsem si podělala kariéru v oboru, který mne bavil, a že takových zaměstnavatelů je v oblasti pomálu... Dodnes je mi záhadou, jak se to povedlo otěhotnět, protože jsme se chtěli znovu snažit až budu mít smlouvu na neurčito jistou. Od té doby se plácám po dobách určitých, jiná nabídka nikdy nebyla.

mysicka_lb
autor
6. zář 2014

@madre1 Tady to je: https://www.modrykonik.cz/forum/zamestnani/vyhazov-po-rodicovske-dovolene-poradte/
@diamanta To mi z Tvé strany vůbec nepřijde jako nefér jednání. Naopak nechápu, jak jsi mohla být v takové situaci vůbec ochotná uvažovat nad prací z domu....Vždyť šlo o život Tvého miminka.

diamanta
6. zář 2014

@mysicka_lb no mohla, proč ne, práce pouze hlavou a přes PC, v nehybnosti, bez cestování, zavřená v pokoji.... já měla prostě jen být doma a nechodit, nejezdit autem.. a to jsem naprosto dodržovala. Nic není tak černobílé, brala jsem tuny léků a věřila, že když budu tedy doma, tak to dobře dopadne. Že se nechám tak lehce vystresnout není jen záležitost práce, stačila mi na další krvácení i moje tchýně 😒 a s tím už se prostě nedá nic dělat, jen věřit.

kucavikova
6. zář 2014

Já bych taky mohla vyprávět o jednání mého zaměstnavatele... Pracovala jsem u něj 1 rok a 7 měsíců. Nechtěla jsem si hledat jinou práci, protože jsem plánovala otěhotnět a říkala jsem si, že než bych si ji našla, že by to mohlo dlouho trvat a nechtěla jsem zase odkládat těhotenství. Když se dobře vyspal a vyšel mu nějaký kšeft, tak byl milionovej, ale nedej bože, když mu něco nevyšlo, tak si všechnu zlost vybíjel na mě. Samozřejmě jsem jen člověk a udělala jsem i pár chyb, ale to bylo spíš z nevědomosti, protože to bylo moje první zaměstnání a on mě moc nezaučil a hodně věcí jsem se musela naučit sama. No a když byl nějakej průser, tak to s ním taky bylo peklo. Ale to bude asi na hodně místech. No měla jsem trochu strach, když jsem byla těhotná, aby se ten stres a nervozita nepodepsalo na malé. Naštěstí ne, je to pohodové a usměvavé sluníčko 🙂 Jo a aby toho nebylo málo, tak se vždy pro něco nadchnul a když to nešlo hned, tak ho to přestalo bavit a všechnu tu práci pak přesouval na mě. Tak jsem dělala účto, insolvence, starala se o eshop s ručníky a povlečením, pak o blatníky na přívěsný vozíky, pak si otevřel kancelář, kde nabízel různé služby jako účto, likvidace, zakládání společností, kopírování a poskytování půjček atd. No masakr a pak se divil, že dělám chyby, když jsem tohle vše musela zvládnout. Jinak jsem se s ním dohodla, že až budu mít po šestinedělí, tak že začnu pomalu pracovat. Zatím se mi moc nechtělo. Chtěla jsem si co nejvíc užít malou. Pak jsem mu zkoušela volat ohledně čerpání dovolené na kterou jsem měla nárok po skončení MD a já hloupá si ji nevyčerpala před nástupem na MD. Tvrdil mi, že to tak bude lepší a já si taky říkala, že se mi pak peníze budou hodit až přejdu na rodičák. No a co čert nechtěl, firma je v likvidaci...Už to plánoval dlouho, protože na výpisu z rejstříku je, že jako jednatel skončil koncem listopadu 2013 a od dubna si tu firmu likviduje sám... Na inspektorátu práce mi řekli, že mám smůlu, když je firma v likvidaci a já čekám, kdy od něj dostanu výpověď.

kucavikova
6. zář 2014

No když si to po sobě čtu, tak mi to příjde takové zmatené, ale snad pochopíte, jak jsem to myslela 🙂

takarazestinusakur
6. zář 2014

můj příspěvek by byl příliš dlouhý... tak dávám odkaz... http://zestinusakur.blog.cz/1408/pracujeme-v-ja...

madre1
7. zář 2014

@mysicka_lb ,...................zaměstnavatel je Ti povinen držet prac.místo/zařazení jen po dobu matřeské,kterou Ti vyplácí on.Po dobu 3.leté rodičovské dovolené,kterou Ti vyplácí ÚP,je povinen Ti držet místo,ale je na něm,jestli se vrátíš na původní pozici nebo ne.Jediné co nesmí je,propustit Tě v den návratu do práce.Toto bych jako podraz až tak nebrala-s tím se musí počítat.Já jsem byla po návratu do práce ráda,že o mě měli vůbec zájem a to,že jsem byla přeřazena na jinou práci,mi tolik nevadilo. 😉

mariii
7. zář 2014

@madre1 Jenom poupravím informace. Mateřskou nevyplácí zaměstnavatel ale OSSZ, zařazení po RD musí být dle pracovní smlouvy, takže z prodavačky nemůže udělat uklízečku,nebo z účetní asistentku. Naopak tě klidně první den po návratu RD může propustit, samozřejmě se zákonnou výpovědí lhůtou, nebo taky můžete sepsat dohodu o ukončení pracovního poměru .

diamanta
7. zář 2014

@takarazestinusakur já to četla, a teda smekám, kolik vydržíš.

takarazestinusakur
7. zář 2014

@diamanta: občas překvapuji sama sebe...ale moje výdrž je asi daná tím, že už jsem si toho vybojovala hodně a nechce se mi to jen tak zahodit...ale je fakt, že mám občas momenty, kdy "mám sbaleno a jedu dom" s tím, že tohle už je moc...ale většinou se z toho vyspím... 😉

hana1234
20. zář 2014

Když jsem měla smlouvu na neurčito,moji pracovní pozici zrušili,.. tak první den po Rd mám očekávat výpověď? od známé co tam dělá vím,že tam pro mě nemají místo... o nějakém odstupnem si asi můžu taky nechat jen zdát ze jo?

brunetka11
20. zář 2014

@hana1234 A proč by sis o tom měla nechat jen zdát, když dle Zákoníku práce máš nárok na odstupné? Tři platy odstupné, pokud tě nezaměstnají na 2 měsíce (tzn, po dobu výpovědní lhůty), tak na pět.

hanulkapal
2. říj 2014

Tak se taky přidám se svým příběhem.. Můj přítel byl zaměstnaný u jedné firmy, kde všechno bylo ok, ale výplata byla nic moc, téměř celou ji dal na řešení svých dluhů z minulosti (bohužel jsem se to dozvěděla v době, kdy už bylo dost pozdě, ale moje blbost), našel si tedy práci u člověka, který mu nejdříve slíbil výdělek okolo 20tisíc, s tím, že smlouvu dořeší později, až se trochu "zajezdí". Tak přítel jezdil, první měsíc to bylo ok, i když teda bez smlouvy, ale zaměstnavatel vyplatil třeba i zálohu a neměl s ničím problém. Další měsíc ovšem, když bylo datum výplaty, tak najednou neměl na nic čas, vyjížděl sám na cesty a přítel tedy zůstával doma a hloupě čekal. Navíc zaměstnavatel přišel s tím, že provolal 6 tisíc na služebním telefonu a podobně. V té době byl naplánovaný pobyt ve Francii na 3 týdny, kde jsem měla jet i já, dostávali jsme instrukce, jak pro nás někdo přijede atp. No jenže takhle nám pomaličku uběhly další dva týdny, výplata nikde, takže jsme se začali pídit, protože bylo zapotřebí zaplatit alimenty, přítelovy půjčky, byt a podobně. Zaměstnavatel, nyní už asi tak trochu minulý a zaměstnavatelem vlastně nikdy nebyl, jezdí zvesela s novým řidičem, každý den slibuje, že dorazí a situaci ohledně dlužné mzdy vyřeší, nebo zalže, že poslal peníze na účet převodem (máme asi nějaký špatný účet, když už nám toho tolik naposílal, ale pořád nic nedorazilo, haha...). Nepřišli jsme na způsob, jak z něj peníze dostat, bohužel přítel je hodně důvěřivý a věřil tomu člověku, že opravdu dostane smlouvu (pak se dostal na přetřes dokonce i živnosťák, protože "zaměstnavatel" řekl, že s pracovní smlouvou je spousta starostí). Když si teď tohle po sobě čtu, připadá mi neuvěřitelné, že jsme byli oba tak blbí, jenže zoufalí lidé dělají zoufalé věci.. Teď jsme díky dotyčnému zadlužení ještě víc, nevím, z čeho pořídíme věci pro miminko (oblečení mám slíbené od jedné hodné maminky odsud z koníka, zbytek se snažím zajistit po rodině), lednice prázdná, psi už nemají čtvrtý den granule, dlužíme na alimentech, přítelova exmanželka nás uhání a mě je jí hrozně líto, protože si taky nemůže moc vyskakovat.. Přítel se poučil (i já), hledá si práci novou, zatím má dvě brigády, ale obě už na smlouvu, žádná černota a já se jen modlím, ať to teď nějak přežijeme.. Existuje nějaká možnost jak dát světu vědět, že k tomuhle "zaměstnavateli" ne? Nerada bych, aby naletěli další lidi (evidentně dle toho, co jsme se dozvěděli, nejsme první a nejspíš ani poslední..)

victress
2. říj 2014

@brunetka11 a podle kterého paragrafu je nárok na 5měsíční odstupné?

p3tulkaa
2. říj 2014

@victress nevím, jaký je to paragraf, ale 5ti měsíční odstupné je správné, u nás v práci ho vyplácejí

gracinka7
2. říj 2014

Ahoj holky, taky se s vámi podělím o svůj příběh. Už od dětství se pohybuji kolem zvířat a chtěla jsem s nimi i pracovat, takže jsem podle toho hledala práci. Jediné, co jsem našla, bylo dojení. S vysokou školou sice žádná výhra, ale docela mě to bavilo a navíc to bylo doma. Nástupní plat byl 12 tisíc s tím, že každý při nástupu dostane 70Kč a časem se to zvedne. S tím, že je možný i profesní růst. Po půl roce se firma dostala do dluhů, takže nám plat stáhli na 10 tisíc hrubého. Když jsem tam byla dva roky, odešel náš zootechnik (v práci skoro nebyl a bral 30 tisíc), tak jsem se byla zeptat, jestli bych nemohla převzít jeho místo. Bylo mi řečeno že ano, ale že musím dál dělat svoji práci. Takže jsem dělala 10-12hodin denně, 6 dní v týdnu (když se něco podělalo, tak i 7) za 16 tisíc. Víc mi dát nechtěl, prý mě přeplácí... Poslední půlrok se situace změnila ještě víc k horšímu, začal mě peskovat kvůli blbostem a bezdůvodně po mě šlapal a neplatil všechny odpracované hodiny. Přemýšlela jsem o odchodu, ale říkala jsem si, že to do té doby než otěhotním, vydržím. Kdybych otěhotněla, tak by mě doktor stejně nechal doma. Jenže uplynulo 8 měsíců, co se snažíme a pořád nic. Může to ještě nějakou dobu trvat a já už tam vážně nevydržím. Takže jsem po třech letech dala výpověď. Zdůvodnila jsem to zdravotními důvody, protože jsem skoro každý měsíc na antibiotikách se zánětem a řekla jsem si, že zdraví je přednější. (Máme to tam tak blbě zařízené, že i v létě musím mít mikinu a v zimě tam většinou bývá tak zima, že se nám kouří od pusy a na hrazení se dělají rampouchy. Prostě celoročně zima a vlhko.) Dost ho to naštvalo, že ho moje problémy nezajímají, trvá na dodržení výpovědní lhůty a odmítl mi dát 12 dní dovolené, co mi ještě zbyla.
Mám strach, co bude dál, protože se bojím toho, že otěhotním během výpovědní lhůty a budu bez peněz, protože jako těhotnou mě nikdo nezaměstná a když otěhotním až v nové práci, tak mi to přijde vůči zaměstnavateli sprosté hned odejít (když by to bylo ve zkušební době, tak mě stejně hned vyhodí...). Ale mimčo kvůli tomu odkládat nechci...

victress
2. říj 2014

@p3tulkaa a nemyslíš tím 2 platy za výpovědní dobu, kterou de facto stejně chodíš do práce a dostala by jsi ten plat tak jako tak + 3 měsíční odstupné?

p3tulkaa
2. říj 2014

@victress ano myslím, ale ti lidé, co byli odejiti už nebyli ani ty 2 měsíce v práci, takže celkem dostali 5 platů aniž by do práce chodili 🙂

fender
2. říj 2014

nárok na pětiměsíční odstupné není.
když ti zruší místo a ty se nemáš kam vrátit, protože pro tebe nemají práci, musí tě nechat doma na překážkách v práci po dobu výpovědní doby - to jsou ty první dva platy, resp. mzdy....a pak další tři jsou odstupné, nicméně pouze za předpokladu, že pracovní poměr trval aspoň tři roky 😝

lavazza
2. říj 2014

Mě teda nabídl zaměstnavatel taky 5-ti měsíční odstupné, ale nakonec sem si vybojovala návrat do práce na jinou pozici...Původně mi chtěli snížit i plat,ale ten sem si taky obhájila stejný jako před MD...

brunetka11
2. říj 2014

@victress již ti bylo odpovězeno výše - je to kompenzace dvouměsíční výpovědní lhůty a tři měsíční platy odstupné

brunetka11
2. říj 2014

@gracinka7 Pokud ti neproplatí nevybranou dovolenou, pak ti je povinen ji proplatit (pozor, ne zbývající část do konce roku). Pokud už tě opravdu donutí dodržet výpovědní lhůtu, pak bych tam chodila pouze opravdu po standartní pracovní dobu, žádné přesčasy.

iivik
2. říj 2014

@lavazza a mohu se zeptat - jak jste si vybojovala návrat do firmy? Jakým způsobem? Děkuji.