Nemocenská a ztracený lístek

priscilla90
1. lis 2016

Ahojky, mam od zacatku nemocenske problem s vyplacenim penez. První 3 mesice nic, pak to celkem chodilo a ted zas problem. Na socialce ztratili muj listek na penize za zari. Tudiz jsem stále bez penez. Zamestnavatel zaslal kopii toho zari a pry se pokusi listek dohledat. Ted uz jim ucetni posilala listek za říjen (ukonceni neschopnosti). A muj dotaz je, vyplati mi k tomu rijnu i zari, ktere ztratili? Jestli logicky doplati vse co mi dluží? Ma nekdo zkušenost? Děkuji

lenoulinkaa
1. lis 2016

Vyplácí na základě dokladu, takže jestli nemají nebo nevezmou kopii ztraceného, tak vyplatí najednou na základě toho ukončení. Teda pokud se zase neztratí.

yerry
2. lis 2016

@priscilla90 meli by. ja jsem byla na nemocenske v dobe kdy krachla firma a doklady tam bikdo neposlal. A tak jsem nic nedostala ☹ pak po letech mi volali primo z ossz jestli bych jim mohla zadlat nejake doklady ze potrebuji muj pripad nejak uzavrit a tak ostatnich zamestnancu a tenkrat mi i po asi 3 letech doplatili cast te nemocenske.. nebylo to v plne vysi ale neco malo to bylo.

yerry
2. lis 2016

@priscilla90 jo a jeste jedbou mi listek na penize ztratil primo zamestnavatel a uz ho neptedal ani ucetni tak jsem si primo u mudr. A ta mi vystavila novy. Ten jsem osobne predala primo ucetni ( byla to externi firma) a zpetne mi to vyplatili