Neschopenka do práce při IVF. Co mám říct, že mi je?

irisi
21. kvě 2011

Ahoj, potřebovala bych poradit, co mám v práci tvrdit, že mi je, když budu mít neschopenku od obvodního doktora ne z CARu....... Nemůžu a nechci přiznat pravý důvod 😖. Neschopenku si asi budu muset vzít, i když jsem původně nechtěla. S největší pravděpodobností mi hrozí OHSS. Díky moc za Vaše postřehy a zkušenosti.....

denousek
21. kvě 2011

nic,co bys tvrdila ,.. 🙂 seš nemocná a je to 🙂 třeba chřipka nebo že tě bolí záda záleží co děláš 🙂 přeji hodně štěsti při IVF 🙂

anetka1701
21. kvě 2011

já bych prostě přišla do práce "zdrblá" a řekla bych, že o tom nechci mluvit, že to neni příjemná záležitost... A konec, víc bych neřešila...

stazina
21. kvě 2011

Ahoj, já sem právě měla neschopenku od svého gyn., takže jsem v práci řekla, že msuím na drobný gyn. zákrok....ale měla jsemv príci dobrou vedoucí, takže jsem jí to potom všechno řekla....pokud raději nehceš, vymsli si něco jinýho..ty záda jsou dobrý..marodí se s nima dlouho, takže se nikdo nebude divit...a enbo zánět močáku...
Já nevím, jestli ti teda tvůj obvodák nebude muset na neschopenku napsat diagnozu..nebo to už se nepíše?
Držím palce, at ivf vyjde...🙂

lukza
21. kvě 2011

Ahojky tak já to měla jednoduší v práci sem vše narocinu vyklopila a byla sme ráda pak mě ve všem vyšly vstříc jak v propustkách opakovaných neschopenkách měla sem opravdu podporu přeji moc štěstíčka při IVF.ale hodně jinak si nechávají na záda atd.prostě s čím mužeš marodit dlouho

luciasek1982
21. kvě 2011

Ahojky 😉 Já jsem teda měla neschopenku hned od odběru vajíček a napsal mi jí doktor z gyncentra, takže na PNce bylo jejich razítko! Tím pádem všem bylo jasné, že se zádama doma nejsem. A vlastně ani nevím jestli by ti mohl obvoďák napsat neschopenku, když jde o gynekologický "problém", myslím si že to nejde a je to tak o průser ( tím myslím z jeho strany, kdyby se na to nějak přišlo ). Jinak na PNku se diagnoza neuvádí, alespoň já jí tam neměla.
JInak přeji hodně štěstíčka 😉

misha83
21. kvě 2011

Já měla neschopenku z CAR, ale nabídli mi, že mi ji klidně může napsat obvoďák, určitě to lze. Než jsem v práci řekla pravdu, tvrdila jsem, že chodím po doktorech kvůli gynekologickým problém, mám šefa chlapa, tak se na nic víc neptal🙂.

mufinka26
22. kvě 2011

ahoj mě napsala neschopenku moje gynekoložka, takže od ET sem doma 🙂 jinak v práci sem to taky řekla, nebyl to problém, je nás tam bohužel víc které podstupují ivf .. Jinak přeji hodně štěstí a at se vše podaří 😀

paraple98
3. čer 2011

Mně napsala PN obvoďačka, v práci jsem to neříkala, jednak je tam plno nepřejících drben (čistě ženský kolektiv) a jednak jsem nepočítala, že to vyjde na poprvé, takabych neměla co půl rok neschopenku z CARu s jejich specifickým razítkem...