Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Nové zaměstnání. Jak dlouho předem hledáte?

stralisek
19. únor 2021

Ahoj maminky,

Jak dlouho predem hledáte zamestnani?
Mam smlouvu do konce cervna, zatim se rozhlizim 😁 ale predpokladam,ze od fubna to bude intenzivni.. podle to ted nema smysl.. diky

maaaadlaaaaa
19. únor 2021

@stralisek Vzhledem ke covidu bych asi nečekala na poslední chvíli. Teď je to složitější a je dost lidí, co hledají práci. Záleží v jakém oboru hledáš.

zvalentova
19. únor 2021

záleží na velmi mnoho faktorech. Jakou práci chcete, jakou byste ráda, v jaké lokalitě, na full nebo part time?
Logicky jsou teď obory kde si neškrtnete a jinde se stále nabírá.

kevi1
19. únor 2021

Ja som si zacala hladat v den, ked som dala vypoved 🙂 ale dohodli sme sa na ukonceni pracovneho pomeru hned, takze som mesiac nepracovala a hladala pracu a nastupila dalsi mesiac do novej. Ono zalezi skor na tom, v akom obore robis, v nasom je nedostatok ludi, takze praca sa hlada dobre a za dva tyzdne som mala novu pracu. 3 mesiace dopredu u nas nema vyznam hladat, lebo vsade chcu nastup hned. Pokial si kadernicka alebo tak nieco, tak proces moze byt naozaj zdlhavy v dnesnej dobe a zacala by som hned.

konidana
19. únor 2021

Ja hledala intenzivne maximalne mesic predem.

stralisek
autor
19. únor 2021

@zvalentova muzu poprosit obory, kde se nabira? Urcite full se skolkou😁😁 jsemzivotem profackovana,takze vse za slusny peniz pro samozivitelku😉😁😁

drep
19. únor 2021

@stralisek zdravotnictví. Kdybych chtěla nastoupit od zítra, víceméně bych si v dnešní době mohla vybrat, do které nemocnice chci.

lutu11
19. únor 2021

Zacni ted. Ja hledala dlouho. 3/4 roka defakto. Mela jsem omezeni,:malé deti a školka jen do 16:30. Skončila Jsem prakticky všude v okamžiku, kdy jsem rekla od 8:30 - 15:30🤷

kopacka01
7. bře 2021

Taky mě to čeká , v srpnu mi končí řidičák,v práci se změnilo vedení a rovnou jí i přestěhovali, což není takový problém jako pracovní doba. Školka je od půl sedmé a v dnešní době nemohu spoléhat na starší sourozence,pokud nebudou zase chodit do školy. Do původní práce mě nejspíš kvůli tomu nevemou takže budu hledat jinou. Řešit to budu na přelomu dubna,května kdy začnu výpovědí.