Paragraf na dítě, může mi přijít kontrola?

ibojek
22. kvě 2017

Dobry den muže mi přijit kontrola když jsem na paragrafu?

j.a.n.i
22. kvě 2017

Ne, tam kontroly nechodí.

evcachcemiminko
22. kvě 2017

Nechodí

stastnablcha
23. kvě 2017

ale ja uz som sa strela s tym, ze si volali k doktorke ci to bolo potrebne aby bola mamina cely den doma s babom.. teda zamestnavatel volal..

madulinka
23. kvě 2017

@stastnablcha no, ale i když zavolají, tak co zjistí? Potřebné to je, když je dítě nemocné, ne? Nebo co může takhle zaměstnavatel od doktora zjistit?

j.a.n.i
23. kvě 2017

@stastnablcha volat muze jak chce, bude doktorem akorat poslan do patricnych mezi... to, ze to bylo potreba je poznat z toho, ze lekar osetrovacku vypsal, na zadne dalsi informace nema zamestnavatel narok

stastnablcha
24. kvě 2017

@madulinka osetrenie je (aspon ako ja viem na slovensku, ale tu su obdobne zakony) na nevyhnutne potrebny cas.. a kedze to plati zamestnavatel, tak si moze overit ci nevyhnutne potrebny cas je cely den

stastnablcha
24. kvě 2017

@j.a.n.i no niekedy su aj doktori nastvany ako sa zneuzivaju.. uz som zazila aj take ked doktor "natrel" rodica lebo ho zneuzivali ze dosli rano s dietatom ktoremu nic nebolo, potom ho supli do skoly a cely den plateny veget

j.a.n.i
24. kvě 2017

@stastnablcha Tak pokud dítěti nic není, tak prostě doktor nenapíše ošetřovačku ne? Pokud ji napíše, tak pak může být naštvaný pouze sám na sebe, protože on je ten kdo dal své odborné razítko na to, že dítě je nemocné a potřebuje ošetřování.