• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po MD podnikání nebo pracovní poměr, co byste volily?

23. ledna 2013 
jdu se trochu poradit - třeba jste nikdo řešil to samo.Loni mi skončila mateřská rok pracui vrátila jsme se k zaměstnavateli před MD bohužel už mě nečekala pozice jako před MD,ale docela to jde - ale není zato až tolik penízek - mám to v místě bydliště.Malý chodí do školky ale dost často marodí.Během mateřské jsme si udělala malý internetový prodej nemám velké prostory.Rok už jsem se snažila zkloubit práci + tento přivýdělek a bohužel mi pořád přijde,že se obojímu věnuji cca.na 50%.V práci pořád člověk poslouchá pomluvy od kolegyň prostě velký kolektiv ženských tak si to umíte přectavit.Já se pořád přikláním k tomu mému prodeji,baví mě to a hlavně tvořím.Penízkově když to vše posčítám tak na prodeji mám stejně jako u zaměstnavatele :wink: Tak a teď ta rada - ukončili by jste hlavní poměr a věnovala se prodeji - malý by nemusel spát ve školce a při nemoci bych nemusela řešit hlídání nebo paragraf.Jak by jste volili vy?? Vím,že toto musím stejně rozhodnout já sama - kamarádky mi radí některá nechat hlavní poměr některá věnovat se prodeji a být svým pánem a hlavně i více času pro malého atd.....strašně moc díky za Vaše tipy a názory - děkuji Ráďa
23. led 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já být tebou tak bych si teda prozatím nechala obojí protože odbyt prodeje ti stále nemusý jít tak jak ti jde ted ae zase z té práce ti mohou dát kdykoliv výpoved a ny ty ženský co tam drbou se vypeč oni sami taky dělaj chyby
23. led 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já uvažuji, že během RD se pokusím rozjet nějaké podnikání, abych potom nemusela řešit práci, protože kdo ví co bude, jestli najdu práci za nějaké normální peníze a tak aby se dala sladit s péčí o děti.

Takže má odpověď, pokud ti obchod vynáší zhruba stejně a ještě tě to baví a už je to nějaké alespoň částečně zajeté podnikání a víš že tě to uživí během celého roku (aby jsi nebyla závislá na sezoně a po zbytek roku v loji), tak proč ne? Já bych se věnovala rozvoji podnikání, ono to taky není zrovna jednoduché, ale kdo může mít práci co ho baví a ještě jí skloubit s péčí o děti? Práce bude nějaká vždy, ale děti budou malé jen jednou :wink: A dle hesla odvážnému štěstí přeje... :slight_smile:

Držím palce :wink:
23. led 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já bych zkončila hlavní poměr a věnovala se tomu obchůdku. Už jen to, že bych byla pro děti kdykoli k dispozici by bylo pro mě rozhodující :wink:
23. led 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi do podnikani a neboj se toho. Dokud budes v praci, tak se ti to vic nerozjede
23. led 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tvůj příspěvek