Po skončení prac. poměru mám jít na ÚP? Dostanu PPM?

cajori17
5. led 2011

Jsem uz rok zamestnana jako delnice. Pracovni pomer mi konci 31.3.2011. Od zacatku tehu jsem na neschopence.(jsem v 6tt) Mam po skonceni pracovniho pomeru ukoncit neschopenku a jit na pracak? a budu dostavat PPm?nebo po porodu podicovsky prispevek?a do porodu mam narok na podporu v nezamestnanosti?nerozumim tomu,mam v tom guláš.Dík za rady

petrullina
5. led 2011

Ahoj,já jsem teda nebyla zaměstnaná celý rok,prac.poměr mi skončil 31.12.2010,také jsem od začátku na neschopence a na pracáku mi řekli,že k nim se hlásit nemusím když budu na neschopence až do porodu a co se týče mateřské,tak pokud jsem to dobře pochopila,pokud jsi 270 dnů v kuse před termínem účastnicí zdrav.pojištění,tak ti vzniká nárok na mateřskou a po uplynutí máš i nárok na rodičák,ale pokud chceš přesnější info,tak ti ho určitě podají na správě sociálního zabezpečení (OSSZ),každopádně pokud ti dr.neschopenku neukončí,sama o to nežádej.

cajori17
autor
5. led 2011

a behem tehotenstvi?kdyz ale neukoncim PN tak nemam narok na podporu v nezamestnanosti

pett7
5. led 2011

@cajori17 zůstaneš na nemocenské i po ukončení prac. poměru a budeš dostávat nemocenskou, jsi v ochranné lhůtě... potom dostaneš mateřskou pokud máš nárok.. pokud nárok na ppm nemáš tak budeš až do porodu na neschopence a máš nárok na 4letý rodičák

pett7
5. led 2011

abys měla nárok na ppm musíš mít odpracovaných 270 dní v předchozích 2 letech, nemusí to být jedno zaměstnání..

cajori17
autor
5. led 2011

jj,to splnuji kdyz tam pracuji od listopadu 2009........takze i kdyz mi skonci pomer a budu az do porodu na PN,budu dostavat cele tehu nemocenskou? a 6-8 tydnu pred terminem materskou a pak rodicovsky prispevek,spravne?

cajori17
autor
5. led 2011

nemocenska se pocita po 14 dnech prac.neschopnosti?

pett7
5. led 2011

teď budeš na nemocenské, 6-8 týdnů před porodem ti dá doktor papír, že nastupuješ na mateřskou a pak rodičák. já rodila v roce 2009 tak se to snad nezměnilo.. nemocenskou tehdy platil 14 dní zaměstnavatel, pak sociálka. každý měsíc jsem nosila do práce lístek na peníze i když jsem tam už nepracovala, ale byla jsem v ochranné lhůtě a potom jsem jim dala lístek o nástupu na ppm, který poslali na ossz a vystavili mi zápočtový list doplněný o dny kdy jsem byla na nemocenské

cajori17
autor
5. led 2011

@pett7 dekuju za vysvetleni 😉

cajori17
autor
5. led 2011

@pett7 a tys jim ten listek na penize nosila opravdi i po skonceno prac.pomeru?

pett7
5. led 2011

@cajori17 jj i po ukončení, přímo účetnímu a oni ho posílali na sociálku. podle zápočtového listu mi končil pracovní poměr dnem nástupu na ppm i když jsem tam od května nepracovala a byla na nemocenské

cajori17
autor
5. led 2011

díky , díky,stokrát díky 🙂

kjajule
5. led 2011

@cajori17 Mě bývalá zaměstnankyně lístek na peníze po ukončení prac.poměru neposílala odmítala mi ho posílat , prý už to není její povinnost , takže jsem lístek na peníze doručovala přímo na ČSSZ. Je to o ochotě zamětnavatle...a ona ochotná nebyla... 😠

dzein
5. led 2011

@cajori17 a kromě těch 270 dnů v posledních dvou letech musí být ještě splněna podmínka 180dnů ochranné lhůty, ale to ti výjde, takže se nemusíš bát.

bocinka
5. led 2011

@cajori17 jsi na tom jako já.... nikdo pomalu nevěděl co semnou... v dubnu jsem zjistila, že jsem těhu, v červnu mi měla končit smlouva.... šla jsem za právníkem co a jak.... a ten mi řekl, že mám zůstat marodit až do MD, normoš jsem dostala mateřskou a na pracáku jsem byla až po narození malé, kdy jsem si byla vyřídit rodičák.... nech to tak.... 😉 😉 😉

cajori17
autor
5. led 2011

díky holky 😉

pett7
5. led 2011

kdyby měla účetní problém, tak se obrať přímo na ossz 🙂 můj účetní byl trochu zmatkař 😔

cajori17
autor
5. led 2011

@pett7 jj 🙂