• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Poslední měsíc RP. Jak je to s poslední dávkou?

31. března 2010 
Ahoj. Poradíte mi někdo prosím, jak to je s poslední dávkou Rodičovského příspěvku? Máme zvolenou rychlou variantu a malému budou 3.10. 2 roky. Dostameme RP za říjen celý, nebo nám bude nějak zkrácený? Děkuji za odpověď.
6. zář 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.Já teda měla tříletou variantu,ale myslím,že je to stejné.Myslela jsem,že dostanu poslední měsíc poměrnou částku,ale byla jsme mile překvapena.Dostala jsem rodičák v plné výši a oje kamarádka taky.
6. zář 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajina
my jsme narozený hned 2. a taky jsem dostala celou částku 11.400,- Taky jsem to nečekala, ale potěšilo to :grinning:
7. zář 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj je to tak dostanes celou castku , :slight_smile:
8. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano dostaneš celou částku,ale musíš být s malým doma. :slight_smile:
9. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, malému budou dva roky 3.6., mám dvouletou variantu, takže příspěvek dostanu za červen ještě v plné výši? A kdy se mám přihlásit na pracák, hned po jeho druhých narozeninách nebo až od prvního července? Mám v tom hrozný guláš :stuck_out_tongue_closed_eyes: Moooc děkuji za odpověď.
6. led 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
na pracák se přihlaš ve chvíli kdy budeš chtít jít pracovat, jinak stačí nahlásit, že celodenně pečuješ o dítě a do 4 let věku za tebe bude platit sociální a zdravotní stát
6. led 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a v případě, že mi mateřská skončila 21. 1. tak rodičák za těch 10 dni v lednu dostanu taky celý(v mém případě rychou variantu čerpání) nebo toto BUDE kráceno, když vlastně dostanu mateřskou za těch 21 dní?....
30. led 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
alcatko - dostaneš mateřskou a když to bude míň než teda 11400, tak ti zbytek vyplatí na rodičáku, když ti mateřská udělá víc, tak ti na rodičáku nedoplatí nic... :angry:
30. led 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojti, dekuju a te je teda blby :rolling_eyes:
30. led 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky vznáším dotaz, opět :sweat_smile:

dnes jsme dostali rozhodnutí, že nám syna vzali do školky od 1.9.10 :dizzy_face: , narozeniny má až 21.9.10, nechtěla bych přijít o RP za měsíc září, jak to udělat se zvykáním do 21.9. :confused:
může chodit alespoň na jeden den v týdnu, popř. může do toho 21.9. jít do školky 5x a od jeho narozenin už bez omezení :confused:

děkuji
30. bře 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud nechceš přijít o rodičák, tak může syn do školky max. na 5 dní za celý měsíc
30. bře 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, no to sice vím, ale když ho budu dávat od 21.9. (kdy má narozeniny) na celé dny, tak by v tom neměl být problém, né :confused:
a myslíš, že těch 5 dní na celý měsíc můžu vyčerpat právě do toho 21.9. :confused:
31. bře 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám právě pocit, že tím, že rodičák dostaneš nekrácený za celý měsíc, tak že podmínky taky musíš splnit celý měsíc, 100% to tedy nevím, na to ti myslím odpoví jedině na tvé sociálce
31. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek