Práce doma na MD/RD, nejlépe manuální, máte zkušenost?

palkovaadela
28. led 2014

Maminky, máte prosím některá dobrou zkušenost s nějakou prací doma nejlíp manuální na RD? Prosím žádný Avon, Dedru, Essens ani nic podobného ani Ermaily, Zumaily a tak to klikám skoro 2 roky a neviděla jsem ani korunu....

palkovaadela
autor
28. led 2014

Nikdo o ničem nevíte ani s ničím nemáte dobrou zkušenost? =(

lucies25
28. led 2014

@palkovaadela Ahoj,taky shanim...a narazim na samy pochybny nabidky,ze mas nejdriv poslat tolik a tolik za to a to...a vydelky az 20 000 kc za montaz propisek...
Myslim,ze ruzny lepeni a montaze uz dneska moc nesezenes...

speedygon
28. led 2014

@palkovaadela mám dojem, že až na nějaké výzkumy je to většinou samý podvod...Já se účastním těch výzkumů a jednou za čas to nějakou korunku hodí...Ale není to každý měsíc a opravdu jen pár korunek...

sarkad2856
29. led 2014

@lucies25 Ahoj,pozor na to taky jsem chtěla něco vydělat a tak jsem narazila na montáž prupisek plnění obálek atd,nakonec chtěli peníze,které jim odeslala kamarádka a už se neozvaly.Četla jsem to na netu že je to podvod že ty manuální práce zadávají chráněným dílnám.Hlavně nikde nezasílat peníze

lucies25
29. led 2014

@sarkad2856 Tak ja jsem diky bohu nikam nic neposlala.Ale z okoli vim,ze posles,bud se uz neozvou,nebo je misto montovani propisek naplni prace,ze lakas dalsi lidi,aby ti poslali penize.Takze bud neco prodavat (treba Avon),nebo jak pise @speedygon,vyzkumy.

speedygon
29. led 2014

Ohledně plnění obálek...někde psala nějaká maminka, že jí došla kvůli tomu domů Policie...nevím, kvůli čemu, ale vím, že takovéto věci jsou podvod...za ty výzkumy moc není, ale na jednom chodí výzkumy často a ač získáváš prvotně jen body, jdou směnit za hotovost...Má-li některá zájem o odkazy na výzkumy, písnite IP 🙂

sarkad2856
29. led 2014

@lucies25 Ano a nebo jsem taky četla že za nějáký poplatek Vám příjdou obálky ty nadepíšete a vložíte nějákou reklamu,ale sama se už musíte starat na odběr a odesílat 😖 což nevím ... No já jsem jen zkusila kontaktovat a poslala jsem známku a jak mi přišel dopis a v něm číslo učtu tak jsem taky nic neposílala
Já dělám Oriflame,je tam větší provize pro Vás a některé výrobky jsou dobré i na citlivou plet kterou mám i já i pár oblíbených vůní.
Avon ten jsem dělala od základky ale nic moc musela by jste mít v řádech tisícu aby jste vydělala pr stovek a někdy ani to ne

sarkad2856
29. led 2014

@speedygon můžu poprosit o více onfo?Do IP

mosvo
29. led 2014

@speedygon ahoj, můžu taky poprosit o víc info o výzkumech, prosím. Díky moc

verulix
30. led 2014

Ahoj, nejsem sice ještě maminka,ale mám tip pro maminky,které jsou manuálně zručné. Podívejte se naprodejní portál www.fler.cz pokud umíte např, šít, plést, vyrábět šperky nebo aranžovat květiny(jako já) tak máte možnost tam své výtvory prodat. Stačí se registrovat. Dokud nic neprodáte tak nic neplatíte. A navíc fler si bere pouze 11% z prodejní ceny výrobku po uskutečnění prodeje. Pokud byste však vydělaly ročně nad 10 tisíc, muselo by to být na ŽL( pokud je to při mateřské problém,tak napsat podnikání na někoho z rodiny)

agnes007
22. únor 2014

Já si přivydělávám s anglickou firmou Betterware. Sice je to zase jen katalogový prodej podobný Dedře, ale je to něco nového, v Česku od loňska, tzn. není to zatím profláklé a tím pádem větší šance se uplatnit a vydělat. Lidi jsou zvědaví... Kdyby to někoho zajímalo, napište SZ. Katalog Vám pošlu zdarma.

eiram2010
22. únor 2014

Jukněte na www.grundo.cz můžete tam nabídnout svojí službu, výpomoc v domácnosti, úklid, žehlení nebo pokud něco pečete, vyrábíte, přímo ve svém okolí je to nový portál pro kohokoliv. Přivydělat si, bez investice a spoléhat jen sama na sebe. V dnešní době vám stejně nikdo nepomůže a většinou jsou to jen podvody. Tady má šanci každý 😉
@verulix
@sarkad2856
@agnes007
@mosvo
@speedygon
@sarkad2856
@lucies25

martulinecek
25. bře 2014

@speedygon můžu poprosit o víc informací a odkaz kde to najdu?něco dělám ale pokaždé mi napsaly že se jim nehodím do výzkumu

speedygon
25. bře 2014

@martulinecek to už je ale riziko, to se mi taky stává, že spadám do skupiny, kterou nepotřebují.....písni mi IP, kde jsi registrovaná, ať se podívám, co mám a co ne...

tiandenka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
saksan
9. dub 2014

Ahoj, chceš manuálně a nechceš žádné Avon, Dedru, Essens a pod. A právě tudy vede cesta. Zřejmě nemáš dostatek informací a vyhýbáš se něčemu, co může být pro tebe příležitostí, nejdříve přivýdělkem vedoucím k trvalé obživě.

palkovaadela
autor
15. čer 2014

@saksan Já jsem Avon dělala dlouhou dobu tak vím co to je za práci a co to obnáší a opravdu nějak zvlášť se na tom vydělat nedá, tudy cesta opravdu nevede. Leda pokud máte spoustu známých a přátel co by měli každý měsíc tisíce na utrácení jinak se tím opravdu vydělat nedá.

34512
Odpověď byla odstraněná
Zobraz