Práce na doma od Arabella Bijoux Prague, máte zkušenost?

anroid
20. říj 2013

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli nemá někdo zkušenosti s prací na doma od firmy Arabella Bijoux Prague

berenika39
20. říj 2013

na kolenou prosím nic neposílej. 1750,- korun už nikdy víc neuvidíš a to je jediné, o co jim jde. 😉 . i kdyby si nakrásně to první vyrobené vzali, dostaneš se na mínus 750,-. aby ses dostala na plus, budeš makat, makat. a pak už od nich nic nepřijde, že děkují......rozum do hrsti. opravdu ne.

anroid
autor
21. říj 2013

ahoj děkuji za radu, to máš vlastní zkušenost??

novinukova
6. led 2014

Ahoj, doufam ze muj prispěvek prečte někdo z vedeni teto firmy. Je mi pěz 60 let, mam mali duchod, tak jsem poslala Vam 1750 Kč s virou v to že jste solidni firma, vyrobila jsem z vašeho matarialu 15 naramku po vami uvedene technologii a take odeslala je na vami uvedenou adresu 20.11.2013. Čekam na pracovi smlouvu a take na 1000Kč za naramky, ktere jsem dokonale vyrobila.Mate moje tel. čislo a take čislo učtu v bance. Tak nevim v čem je problem. Možna to bylo tima svatky.
Děkuji za odpověď

lida74
5. dub 2014

takže všem kdo se kdy zabívali prací pro Arabella bijoux - je podáno hromadné trestní oznámení na tuto firmu pro podvod. S dovolením, si dovolím odkaz na e-Mimino.cz a i tam je poměrně hodně rozvinutá diskuse na toto té ma a dočtete se zde i to, komu se ozvat a pokud by jste se chtêli přidat k této žalobě co udělat. I já jsem této firmě naletêla a oni si vesele obchodují v Polsku a jedou dál. Fakt super....... Doufám, že to k nêčemu bude a někdo je klepne přes prsty. a navíc tento týden to bylo i v Čt v pořadu černé ovce. Jen nevím který den. zkuste na to kouknout.