Práce na doma, přivýdělek. Víte o něčem věrohodném?

rubetie
14. říj 2013

Ahoj, neví někdo o nějaké věrohodné práci na doma? Potřebuji každou korunu a už dvakrát jsem se nachytala na podvodníky 😒

ldemeterova
14. říj 2013

Zkuste privydelek pomoci v domacnosti - hlidani deti, uklid, doucovani, pomoc senopiorum nebo hlidani domacich mazlicku. Zalozili jsme inzertni stranky presne na tohle. Inzerce je zdarma. Vyzkousejte - viz link nize. 😉

rubetie
autor
15. říj 2013

Děkuji 🙂

helulicek
30. říj 2013

Ahoj, i já jsem uvažovala a dlouho brouzdala po netu než jsem na něco nedávno narazila... původně se mi do toho vůbec nechtělo, ale nic mě to nestálo, tak jsem to riskla - minimálně pro mou potřebu emoticon.... je to prodej kosmetiky a parfémů za opravdu příznivé ceny!!! Prodávám hlavně přes net - bazar, FB a mám alespoň malé přilepšení k mateřské. Zatím žádné velké sumy, ale i tak nám to pomůže....Pravdou je, že každá žena chce vonět, takže pokud voníte pěkně vy, tak to jde už pak samo emoticon
Bližší info do IP.

catherinat
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
proximacentauri
10. čer 2014

@rubetie Ahojky, hele, zkus třeba databaze-zdarma.cz . Taky jsem je našla takto přes fórum, po registraci si vybereš firmy, pro které chceš vyplňovat formuláře a pracuješ pak přímo pro ně. Platí tě přímo. Samozřejmě je důležité si tu danou firmu ohlídat, ale oni si zas budou hlídat tebe. Já jsem spokojená, přivydělávám si tam slušně 🙂

martinrr
19. čer 2014

Dobry den,zaujimava praca z domu,netreba nic predavat len posuvat informaciu a rozsirovat medzi ludi,ide tam hlavne o zivotne prostredie,ako usetrit a zarobit si...pozrite si stranku WWW.FLORA.PLEJA.TV stranku zadajte uplne hore do ramceka,nie do googlu.Pre pozretie si informacneho videa TEST DRIVE neni potrebne davat udaje maily a telefon,staci len meno a priezvisko.Venujte chvilku casu a mozno vas to zaujme,tento biznis zmenil osudy vela ludom nielen na Slovensku.Vsetko sa dozviete na internetovej stranke.Odporucam to kazdemu.Ak mate otazky,alebo by ste potrebovali pomoct kludne ma kontaktujte,rad sa Vam odpoviem na vsetky otazky.Dakujem zelam pekny den