Práce na doma, víte o něčem?

kacora1
26. led 2012

ahojky holky🙂 vím, že už tu tato otázka asi byla...ale sháním něco aktuálního a seriózního, což je v dnešní době vážně problém. Prosím jestli o nějaké dobré a hlavně nepodvodné práci víte, budu ráda za každé info...díky Katka

-------------------------------------------------------------------
Poznámka admina k tomuto tématu:

Poprosím všechny maminky, aby se držely tématu a odpovídaly jen na to, na co se ptá uživatelka v úvodním příspěvku, tedy na zkušenosti se seriózním přivýdělkem. Uvádějte jen název firmy a svou osobní zkušenost, nikoli kontakty.

Www odkazy na přivýdělek, nabídky spolupráce, osobní kontakty a vše mimo kontext diskuze tu nebude moci zůstat, a proto je vkládání takových příspěvků zbytečné.
Díky moc za pochopení!

moulinkaa
Asmira team

sokohana
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zr.ska
25. črc 2012

@kacora1 Ahoj, pořád hledáš práci?

alenavan
31. črc 2012

@zr.ska Ahoj, taky sháním nějakou práci na doma. Pokud o nějaké víš, prosím napiš mi na můj e-mail: alca.sedlec@seznam.cz Děkuji. Alena

alyssa.anna
31. črc 2012

I já se připojuji. Uvítala bych jakoukoliv kompletaci, obálkování... cokoliv na tento způsob, co bych mohla dělat z domova - a hlavně něco seriózního - ne "nabídky" typu - kompletace hraček - pošlete SMS za 99Kč a my Vám pošleme kód... znáte to

citun
5. zář 2012

Nemáte někdo zkušenost?

http://www.prace-nadoma.cz

laetti
5. zář 2012

Ahoj holky, práce tipu kompletace atd neexistuje, to jsou jen podvody-chtějí dopředu peníze a nic z toho. Taky jsem párkrát naletěla, nakonec jsem začala zkoušet pár přivýdělků a jde to 🙂 Nejsou to žádné klikačky, jde o kosmetiku-ne Avon a Oriflame a pak bylinkové výrobky a ještě dělám Dedru. kdybyste chtěli info, napište mi na simmel@email.cz. Ráda vás zasvětíma pomůžu 😉

yes79
5. zář 2012

Jo tak to by mě taky zajímalo, zda existuje něco seriozního, taky sháním a zatim marně, klikačky stojí za pr..., sice jednu zkouším, nic to nestojí jen trocha času, tak uvidim 🙂

petaov
26. zář 2012

Ahoj, nemáte někdo zkušenost? http://na-doma prace webnode.cz/
Chtějí předem 350 Kč, to se mi zdá hodně.

wamp22
27. zář 2012

NEBRAT!!, když někdo chce peníze předem, tak se hned jedná o podvod!! 🙂

mallorka
28. zář 2012

Holky,mate někdo skušenosti s Goldenbiz?Dnes jsem se zaregistrovala.Chci to skusit.

petiande
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petiande
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
wamp22
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
haninahanina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bambule1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gabula4
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
renat2
18. lis 2012

Ahoj, taky jsem sháněla práci na doma.

Popravdě na nějaké klikačky moc nevěřím, nějaké vlkádání inzerátů se taky nakonec ukázalo dle všeho jako podvod.
Ze zkušenosti - lepení obálek, kompletace tužek apod. je z 99% podvod, stačí si najít pár diskusí, neseriózní firmy.
Znám jen jednu paní, resp. jsme o ní četla, která dělá doma takto man. práci snad pro rakouskou firmu.

Takže za mě jsou dvě možnosti:
1) využít svůj potenciál - a třeba péct teď cukroví, dělat dekorace....kdo umí tak zkusit hledat třeba účetnictví na doma (ale je to také běh na dlouhou trať), kdo umí jazyky, tak doučování apod.
Nebo zkusit oslovit fy v okolí, zda na doma něco nemají.
Rozhodně nedoporučuji posílat sms za 99,-, peníze v obálkách apod.

2) MLM - je spoustu firem, já jednu dělám a nakonec se mi fakt osvědčila a vydělávám 6-8 tisíc měsíčně. Začínala jsem na RD, teď jsem zpět v práci a v přivýdělku pokračuji.

Beru to jako práci jako jakoukoliv jinou, pokud je dobře udělaný systém odměňování apod.

Zkusila jsem něco z bodu 1., nakonec zakotvila na bodu 2.

.................

Ještě poznámka, nemohu se ztotožnit s názorem, že vše, dke se poslají předem peníze, je podvod.
ZA registraci do fy, kde dělám jsem zaplatila 200,- ne za reg. , ale za materiály, co mi přišly domů včetně dárečku, platila jsem na účet, ten si jde zkontrolovat a firmu prolustrovat. Když to člověk vezme, tak i do výroby nějakých dekorací dá člověk předem taky investici, než prodá...

Rozhodně ale nebrat ty sms a peníze v obálkách...to je jen z mých zkušeností.

kikule23
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
teddynko
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
andrejka82
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katka_75
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
malcherovam
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tiandenka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kajasta
28. lis 2014

@zr.ska
Ahoj, já už taky hrozně dlouho sháním něco na doma, aby to nebyl podvod a aby nám to přilepšilo do rodinného rozpočtu. Jinak mám ID a tak času mám docela dost, tak Ti budu moc vděčná, když mi odepíšeš o co by se jednalo 😉 na meil: stasakova.klara@seznam.cz
Moc mi pomůžeš.
Předem díky, Klára.

edeltraut
28. lis 2014

Já jsem dělala pro firmu Hand-Made Service, dalo se tím docela slušně vydělat, ale zabralo to dost času. Šlo o kompletaci papírenského materiálu - krabičky, vkládání do obálek, lepení apod. Je to jen pro lidi z blízkého okolí, protože si pro zakázky lidé jezdí sami 🙂

zr.ska
28. lis 2014

@kajasta ahoj, ja zde nabizim nejakou praci?

begico
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cherryann
6. pro 2014

Na doma odporúčam naučiť sa účtovníctvo, grafiku, prekladanie... 🙂

phil12
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janabid
28. dub 2015

@edeltraut Dobry den mohu se zeptat jak jste se k praci dostala dekuji Jana