Práce na rodičovské dovolené, víte o nějaké?

evuschka16
4. čer 2014

Ahoj, nevíte některá o nějaké práci doma bez poplatků a podvodů? Která funguje ihned? Žádný ermail a tak podobně, tam už jsem přes dva roky a stále nic. Děkuji.

sarkad2856
4. čer 2014

@evuschka16 ono přivýdělek a práce je rozdíl.Mám vyplnování dotazníku a celkem se tam 500 kč hodí
Jinak asi každý druhý nabídne katalogový prodej,ano jde vydělat Oriflame dává 30 % a dá se vydělat ...
Jinak plnění obálek skládání prupisek a podobně jsou podvody, bacha na to 🙂

evuschka16
autor
4. čer 2014

Měla jsem na mysli přivídělek, špatně jsem to napsala. 😅 Za jak dlouho si vyděláte první peníze za vyplňování dotazníků? Celí den bloudím po netu a nenašla jsem vůbec nic. ☹

sarkad2856
5. čer 2014

@evuschka16 na ty dotazníky toho mám více a cca na ten jeden , s kterým jsem celkem spokojená dotazníky chodí jak kdy někdy i 3x do měsíce
nejsou to výdělky měsíčně 1000 kč ale jak se říká každá kačka se počítá 😉
Za 8 měsíců necelých jsem si vydělala 950 kč
Pokud chceš nějákou tu tisícovku měsíčně asi je lepší ten katalogový prodej to jsem cca vydělala měsíčně i 1500 kč a to už je co říct

mataharyy
5. čer 2014

@evuschka16 Jak bylo výše napsáno, katalogový prodej, ale je to i o práci a čase, který tomu musíš věnovat, klikání je spíše na nic, než k něčemu, nebo zkusit zužitkovat své znalosti a zkušenosti (žehlení, hlídání dětí, doučování atp.), ale to člověk musí hodně hledat, ještě víc doufat a mít obrovskou kliku...

Já momentálně dělám dedru, prošla jsem kdysi oriflame i avon, ale dedra mi zatím přijde nejlepší, ale jak říkám není to bez práce 😉

evuschka16
autor
6. čer 2014

@sarkad2856 Přesně tak jak jste napsala každá kačka dobrá. @mataharyy Máte pravdu klikačky jsou k ničemu, třeba na ermailu jsem už přes dva roky a mám tam jen 800 korun a to není nic moc za 2 roky.

mataharyy
6. čer 2014

@evuschka16 Jo ermail má výplatu v poměru cca tři roky klikání = 1000,- 😀 😀 Já zatím fakt musím říci že mi ta dedra vyhovuje v nastavení odměn a podmínek, ale beru pro sebe (což je fajn, hodně těch věcí mi tam vyhovuje a mám je levněji), nebo pro známé v okolí, takže z toho moc nic nemám. Zase ale vím a i ze zkušeností z jiných kat. prodejů, když bych se tomu opravdu začala věnovat více a byla "dotěrnější", tak že bych tam nějaké ty prachy vydělala, ne plat na to bych musela opravdu hodně zabrat, ale šlo by to taky, ale abych z toho měla kolem tří tisíc, tak bych tomu denně musela věnovat průměrně tak tři/čtyři hodiny a ty momentálně nemám, možná od září, až bude alespoň jedno dítko ve školce to půjde, uvidím 🙂

sarkad2856
7. čer 2014

@evuschka16 Ještě co třeba pomuže jsou ty poukázky na nákup,na tom se dá vydělat i nějáká ta tisícovka za měsíc , mám vyzkoušeno i dukaz poukázek.Kdyby jste měla o něco zájem,klidně napište 😉

rencaf
7. čer 2014

@sarkad2856
ahoj, můžu požádat o bližší info, o jaké poukázky se jedná a jestli máte nějaký typ na práci na MD ? Ta mateřská je fakt bídná, každá kačka se obrací 🙂 Díky moc, Rns.R@seznam.cz
Renata

evuschka16
autor
11. čer 2014

@sarkad2856 Mohu vás tedy poprosit o info na ty poukázky? Hodí se nám každá koruna takže zkouším vše co na internetu najdu. Děkuji 🙂

sarkad2856
11. čer 2014

@evuschka16 Písla jsem do IP 😉

mallorka
18. čer 2014

Ja dělam DEDRU,jsem na začatku,a vidim že se tady daji vydělat nejake peníze,a nikam moc nechodim a nenabizim,jde to vydelavat aj přes pc

martinrr
19. čer 2014

Dobry den,zaujimava praca z domu,netreba nic predavat len posuvat informaciu a rozsirovat medzi ludi,ide tam hlavne o zivotne prostredie,ako usetrit a zarobit si...pozrite si stranku WWW.FLORA.PLEJA.TV stranku zadajte uplne hore do ramceka,nie do googlu.Pre pozretie si informacneho videa TEST DRIVE neni potrebne davat udaje maily a telefon,staci len meno a priezvisko.Venujte chvilku casu a mozno vas to zaujme,tento biznis zmenil osudy vela ludom nielen na Slovensku.Vsetko sa dozviete na internetovej stranke.Odporucam to kazdemu.Ak mate otazky,alebo by ste potrebovali pomoct kludne ma kontaktujte,rad Vam odpoviem na vsetky otazky.Dakujem zelam pekny den

evuschka16
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jirnov
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evuschka16
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kuzelka_sm
24. zář 2014

Ahoj, nechci tu dělat žádnou reklamu, ale já jsem si už při prvním dítku ( dcerka letos 5 let ) začala přivydělávat katalogovým prodejem a dneska je z toho pro mne báječný přivýdělek, který mohu opravdu na 100% doporučit každému. Funguje to tak, že každý po registraci nakupuje za členské ceny a prodává koncovému zákazníkovi za ceny uvedené v katalogu. Princip stejný jako Oriflame, Avon a spousta dalších firem. To se mi jako jediné vyplatilo a chodí mi na účet pravidelné měsíční provize. Všude jinde jsem jen prodělávala a platila nesmyslné vstupní poplatky bez efektu.
Tak třeba zkus něco takového. 😉

evuschka16
autor
25. zář 2014

Nový provizní systém. Získejte 5% z odměn přivedených uživatelů!!!!
Bonus pro nově registrovaného 30Kč. Výplata je už od 200 korun čehož dosáhnete při normální aktivitě během 3 týdnů. Není to moc ale každá kačka dobrá. Při zájmu pište do zpráv a pošlu odkaz.

hanny21
30. zář 2014

Já jsem našla super práci na doma, telefonování a jsem spokojená, volám když potřebuju, je to fajn 🙂 Můžu poslat info do zprávy

martula02
30. zář 2014

@hanny21 prosím info 🙂

norahka
2. říj 2014

@hanny21 Mohla bych taky kontakt... 🙂

maxinkaa
2. říj 2014

@hanny21 Můžu taky info prosím?

sedmiteckas
2. říj 2014

@kuzelka_sm Dedra?

sarkad2856
2. říj 2014

@hanny21 o co se jedná?mužu více info?Děkuji

ivussska
2. říj 2014

@hanny21 můžu poprosit o info?Děkuji

lucbram
2. říj 2014

Zkus připravovaný www.mimimag.cz - platí za recepty nebo návody pro hry s dětma.

sarkad2856
3. říj 2014

Taky jsem narazila na 2 super přivýdělky u obou mi poslali peníze na učet 😉

p1983k
22. říj 2014

Holky jak je to když jsem zaměstnaná na HPP ale budu nastupovat na dlouhodobou neschopenku (těhotenství) a chtěla by jsem si z domu něco přivydělat..ještě nevím přesně co,teprve se chci podívat jaké jsou možnosti z domu. Jednalo by se o vedlejší příjem..a z něho musím také platit nějaké odvody,poplatky finančnímu úřadu atd.? Nikdy jsem takovou "bokovku" nepotřebovala,jen by jsem nerada,aby jsem brala nějaké peníze bokem a pak mi došel nehezký dopis že jsem něco neodvedla...

kuzelka_sm
29. říj 2014

@sedmiteckas Ano, DEDRA a jsem nadmíru spokojena již pátým rokem. Začala jsem hned po narození dcerky a na nic lepšího jsem dosud nenarazila. 🙂

sedmiteckas
29. říj 2014

@kuzelka_sm Věřím, že to jako přivýdělek může být fajn věc, Dedra má dobré věci, sama jich pár mám 🙂

lucinka95
29. říj 2014

@sarkad2856 Dobry den, mohla bych poprosit o blizšší informace o privydělku? děkuji moc