Práce na rodičovské. Máte zkušenost s prací na doma?

nuny11
8. srp 2019

Ahojky holky chci se zeptat nemáte nějaká zkušenost s prací na doma našla jsem zatím takové pochybné firmy i lidi a potřebuji si něco najít abych měla více peněz bohužel nemám úplně možnost hlídání abych se vrátila na část úvazku do své práce jámě s prckem sami

rori1986
8. srp 2019

Tak přes internet je toho spousta (myslím třeba nějaké MLM),ale chce to najít odvětví, které Vás bude bavit....A samozřejmě výdělek není hned,chce to čas a trpělivost...
Já jsem zkoušela Avon,ale to mě nijak nezaujalo.Potom Tiande,ale to mi přišlo drahé a né každý si ty ceny může dovolit.Měla jsem zájem o Global,ale tam se platí registrační balíček a mě osobně to nezaujalo,ale někdo si to chválí...
Teď jsem u Faberlicu a to mi zatím sedí nejvíc, protože nemusím investovat do věcí, které nepotřebuju,ale nakupuju věci, které stejně musím koupit.....Ale chce to opravdu čas,než se člověk někam dostane,ale zase tady alespoň trochu ušetřím...
Jinak taková ta práce kde vyděláte něco hned,to chce asi zadat jedině poptávku.Znám paní která takhle našla místo asistentky z domova,ale to asi byla spíše náhoda...
A co nějaká domácí tvorba? Pečení,domácí mýdla atd.?

klea81
8. srp 2019

Doučování, hlídání dětí...

nuny11
autor
8. srp 2019

@klea81 mám doma malinkeho satanka 4 měsíčního sotva zvládám domácnost potřebuje mít 100 pozornost

klea81
8. srp 2019

@nuny11 tak proč si vymyslíš další práci? Hlídat cizí děti můžeš i na procházce s kočárkem...

anett1309
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nuny11
autor
9. srp 2019

@klea81 jo na procházky to je jasný že bych zvládla akorát se mi zatím nepostestilo něco takového najít když se něco objeví maminky dají přednost chuve která se bude 100tne věnovat jejím děckam ikdyz jsem to samozdrejme zohlednila v ceně za služby a otázka proč si hledám něco dalšího je myslím celkem jasná peníze potřebuje každý z 9 tisic když je člověk sám a má dítě na sunaru se moc dobře nežije ale samozdrejme má Kuba vše co potřebuje akorát bysme se mohly mít líp a to prostě musím něco vydelat

ilonne
9. srp 2019

@nuny11 Upřímně na hlídání dětí si myslím zapomeň. Já sama mám chuvu a když jsem jí hledala, maminky s dětmi jsem také hned vyřadila. Jako chůva se musíš "cizímu" dítěti věnovat na 100% a uprednostnit ho před svým. A musíš i počítat s tím,, že bude potřeba ho hlídat nemocné. Mám starší paní a hlídá mi za 100,-kc /hodina a je naprosto úžasná. Je to v podstatě další babička.
Spíš bych zkusila nějaké úpravy textu, statistiky atd.