Práce na zkrácený úvazek při mateřské. Co myslíte?

Ahoj maminky chtěla bych se vás zeptat jaký máte názor na poloviční úvazek maminky na mateřské dovolené?
Strašně hodně lidí v mém okolí se tomu díví,pracuji dva měsíce,je to pro mně relax a s malou je pak manžel,přilepšíme si finanční situaci(co si budem nalhávat mateřská nic moc)a já se odreaguji a manželovi to prospělo jsou si s malou o moc blíž akorát lidé v mé okolí to nějak nechápou a berou mně jako krkavčí matku-že jsem odešla od dítětě,zajímal by mně názor i jiných

lamarika
2. dub 2011

Pokud to nevadí hlavně tobě, tak proč ne? 😉 A jak píšeš, je fajn, že malou hlídá v době tvý nepřítomnosti manžel. Alespoň si taky užije a ví co a jak 😉

boruuvka
3. dub 2011

Vůbec neřeš co říká tvé okolí. Hlavní je, že ty jsi spokojená a manžel taky. Jednak ty přijdeš na jiné myšlenky a manžel taky. Já jsem kosmetička mám salonek doma, takže pracuju po večerech, když Sárí spí a jsem šťastná, že to takhle jde, protože opravdu si potřebujeme odpočinout od všedních starostí. Já za sebe můžu říct, že se pak o to víc těším na malou a mám víc energie. To, že ti hlídá manžel je super, protože ten ví, co a jak a můžeš být v klidu. Takže hurá do práce 😀