Práce, práce, práce. Dát výpověď?

markytanka33
19. dub 2022

Krásný den holky.
Předem se omlouvám za sloh..
Mám teď před sebou strašné dylema..
Jsem v práci a v kolektivu kde jde vedoucí-bohužel.
Já tuhle pozici nechtěla.
Ale musela jsem a nebo by to dopadlo jinak.
V te době byl fajn kolektiv-na úkor holek jsem to vzala…
Tak jsem si řekla že budu hodná vedoucí.
Kdykoliv co potřebovali prohodit,volno a tak dále nebylo problém.
Ale v práci začli mít na všechny velké nároky.
Tím se takhle pohoda zničila.
Já za tu dobu co tam jsem-jsem víc tam než doma..
Ale abych se dostala k jádru.
Nikomu se nelíbí že tam jsme čím dál víc a přesčasy máme zaplacené jen 25%…
Za 30h přesčasu jsem dostala necelých 1500,- (to je skoro další týden práce) to bych radši dala čas mému soukromí…
Tak že to dopadlo tak…
Že už jsme z te práce demotivovaný,nikdo tam nechce být na víc tak že si to vyžírám hlavně já-protože já nemám na to abych na lidi řvala a tak dále-a když řeknu ať si tu pozici vezmou za mě… nikdo to nechce…(mají svůj klídeček-udělají si to co chtějí -vědí že jim nic neřeknu tak to nechají vyžrat mě…
Nic nového se učit nechtějí-protože vědí že když to nezvládnou že to za ně vyřeším…
To je jen 8% příběhu co se tu děje….
Za ty 3roky už jsem to nedala a začala jsem nýtky vedoucí.
Neřvu na ně,ale dělám to tak že je vše pro všechny spravedlivé!!!
Ale jelikož na to nebyli zvyklé-jsou teď nafučené,lžou že mají tohle a tohle aby se všemu vyhli a pak si dají na sítě kde ve skutečnosti jsou….
A už závěru..
Dopadlo to tak-že semnou nemluví když nemusí,teď se mi po prvé v práci udělalo špatně a ani jedna tam za mě nezůstala-muselo se to vyřešit jinak(ve finále jsem měla covid) …
Tak že asi takhle.
Doma brečím že tam musím,jsem furt nervózní a práci nemůžu vytěsnit z hlavy i když jsem někde kde mám vypnout hlavu…. Nejde to.
Leze mi to do snu -co se bude dít a co se musí…
Do toho ten špatný kolektiv.
Chtěla jsem s manželem miminko-ale zatím nám to nešlo a tímhle stylem ani nevím zda půjde….
Je pravda že jsem taaaaak bez šťávy a radosti…že teď bych nejradší odešla a zatím ani mimčno neměla abych se dala do kupy a vše přišlo v klidu a samo…
Ale stresuje mě další věc…
Co když budu na pracáku těhotná..
Nebudu pak dostávat peníze po 5měsích a nikde mě nezaměstnají s pupkem…
Jen chci holky od vás názor jak by jste pokračovali??
Dát výpověď a pak se to všechno podá samo?
Děkuju a nezlobte se za sloh a za chyby píšu to v rychlosti.
Krásný den 🙂

areh
19. dub 2022

@markytanka33 najdi si jinou práci. Manžel v práci dělal taky první poslední a pěkně ním vyběhli. Změnil práci a má neskutečnou pohodu. Říká, že manažera už dělat nebude, že mu to za to nestojí. Fakt se odhodlej a najdi si něco lepšího. Jo a dal výpověď, když ještě neměl nic nového. Do 2 m si našel práci novou a ocenili, že na něj nemuseli 2 m čekat.

dashyyy
19. dub 2022

Ve chvíli, kdy jsem vstávala do práce se slzama, jsem to utla.. nic na světě mi za to nestojí, abych se budila s takovýma pocitama a bylo to nejlepší rozhodnutí 😉

lotka97
19. dub 2022

V práci jsem zažila stejnou situaci. Přijmula jsem fakt, že nemůžu být kámoška a zároveň je kontrolovat při práci. Ženské toho totiž hodně zneužívaly. Stálo to hodně nervů atd... No i když se to trochu zpravilo, byla jsem rozhodnutá dát výpověď. Svou práci jsem milovala, ale po večerech brečet a chodit s krutými bolestmi hlavy do práce se nevyplatí. Na to je život krátký.. Dopadlo to tak, že jsem otěhotněla na první dobrou a už mám od nich klid.. Takže v tomto případě útěk je nejlepší řešení 🙂 hodně štěstí 🍀

kakamila12
19. dub 2022

Šéf nemůže být kamarád, takhle to prostě nefunguje. Chápu, že jsi v těžké pozici, taky jsem byla před lety členem týmu a pak jim začala šéfovat, musela jsem si to v hlavě přenastavit a začít fungovat jinak. Píšeš, že jsi v té pozici už tři roky, zjevně jsi ten posun nezvládla, jdi od toho.

markytanka33
autor
19. dub 2022

Holky moc vám děkuju moc.
Teď jsem přišla do práce a nemluví tu semnou i dveře…Tohle fakt není pro mě…Výpověď jsem si teď vytiskla a vyplnila.Zavolala jsem oblastní manažerce ta mi řekla že se mi za 10min ozve.Tak to sní dořeším a bude.Ještě jednou děkuju ❤️

areh
19. dub 2022

@markytanka33 super rozhodnutí! Přeju ať si najdeš pohodovou práci 🍀

fandysek_1
19. dub 2022

@markytanka33 dobré rozhodnutí a věřím, že najdeš lepší práci. Také jsem takhle odešla a nelitujii.

tynka9
19. dub 2022

@markytanka33 jsi skvělá, že ses odhodlala. Já jsem sice nebyla vedoucí, ale měla jsem dost špatnou vedoucí v práci. Otěhotnět se mi taky nedařilo, v práci neskutečný stres. Odcházet se mi nechtělo, protože bych přišla o hezkou mateřskou. Pak mi pomohl manžel, když mi řekl, že by to přeci vůbec nevadilo, kdybych otěhotněla ve výpovědní lhůtě. Zvládli bychom to v pohodě i bez mateřské. A já si to v hlavě nějak prenastavila, řekla jsem vedoucí , co vše podle mě je u nás v práci spatne a proč tolik lidí odchází a proč chci odejít i já. A do měsíce jsem byla těhotná a výpověď jsem ani nestihla dát. 😅 ať se ti dál daří 😊

markytanka33
autor
19. dub 2022

@tynka9 tak to znám.To my jí měli predemnou a pak díky bohu čekala miminko a místo řekli ze mám vzít já…Dělám tuhle pozici rok a půl a vzalo mít to hodně i prave ze tu chut mít zrovna i rodinu.Tak mě to vystavilo.Ze jsem poslední měsíce byla radši furt jen doma s nikým se vydat.Protze jsem měla strach ze se budou bavit o práci,jen kdo začal o práci mluvit zacla jsem brecet i když jsem nechtěla-ale to už je to zoufalství…🙈 nechtěla jsem jít spát-aby nebylo brzo ráno a šlo se do toho kolektivu a práce… už jsem protivna sama sobě,protivna na lidi co za to nemuzou.Z ničeho nemám radost,do všeho se nutim,nedělám si radost-nezajima mě co mám na sobě a zad mi to slusi,přibrala jsem protože zeru jen sladké …
Tak ze tohle beru jako nový začátek -ty 2 měsíce tu dam -dam se do kupy a pojedu na novo.
Fakt holky dekuju-moc mi to pomohlo a nestranné názory mají váhu.
Dekuju ❤️🍀

missbufy
19. dub 2022

Urcite doporucuji zmenit praci, jinak Vam muzou zacit ruzne zdravotni problemy z prepracovani a stesu a za to to nestoji.

atraps
19. dub 2022

@markytanka33 a muzu se zeptat kde pracujete?