• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Práce v call centru, máte zkušenost?

8. června 2012 
ahoj maminky,chtěla jsem se vás zeptat jestli nemáte některá skušenost s prací v caal centru.hledám si práci a tuhle možnost zvažujii,ale nevím jestli mám do toho jít...časově by mi to maximálně vyhovovalo.ale jinak fakt nevím,poradíte mi?diky moc
6. čer 2012 v 05:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
6. čer 2012 ve 21:38 • petynka1
Bude nejlepší, když si to sama zkusíš. Na tuhle práci se hodí někdo lehce flegmatické a hodně ukecané povahy. Byla jsem tam chvíli na brigádě a moc jsem to v sobě psychicky nezvládala, že nutím nějaký produkt lidem, kteří ho nepotřebují, nebo důchodcům, kteří ty podmínky moc nepochopili a budou pak asi nadávat, přestože jsem jim vše dopodrobna pěkně vysvětlila. Některé paní tam pracovaly i několik let, hodně je to bavilo, měly krásné výsledky a podle toho i pěknou výplatu, na kterou by třeba se svým základním vzděláním nikdy nedosáhly, takže ty byly spokojené. Nebo tam byly i starší paní, co už měly trochu problémy s pohybem a kvůli věku by asi těžko hledaly nějakou jinou práci - tady berou každého. Já jsem to právě nedávala moc psychicky (tlak od vedení na výkony) a nakonec i fyzicky (není jednoduché mluvit skoro 8 hodin v kuse nebo jít do práce se škrábáním v krku, to se vůbec nedá).
Takže já radím to aspoň na chvilku zkusit a pak se rozhodnout, jestli ti taková práce vyhovuje, nebo ne.
8. čer 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek