Práce v casinu, jak dlouho byste tam těhotné zůstaly?

ja707
14. kvě 2014

Práce v casinu - zakouřenej nevětranej sklep, kde jsem celou noc natlačená bříškem na stůl - jak dlouho byste tam zůstali poté, co byste se dozvěděli o těhotenství? Nedá mi ta otázka spát. ☹

zamilovanadonej
14. kvě 2014

@ja707 Mám dojem že už ses ptala...prostě pokud jsi těhotná skonči, není co řešit a zdravé dítě je důležitější. 😉

ja707
autor
14. kvě 2014

Já upřednostním zdraví dítěte před vším ostatním, ale žít celou dobu z jednoho platu bude dost hrozný.. :(

zamilovanadonej
14. kvě 2014

@ja707 Tak víš jak to je, přežili to jiní, přežijete to taky...hlavně předpokládám, že bys šla na nemocenskou, ne? Takže nějaká kačka by byla...

hanivasi
15. kvě 2014

zakouřené prostředí rozhodně není vhodné pro vývoj plodu. Jestli chceš zdravé díte, měla bys jít na nemocenskou. Já bych toto neriskovala. To co dýcháš to dýcháš i pro dítě..... Rozhodně bych nečekala na nějakej pozdější měsíc. První měsíce jsou hrozně důležité.

j.a.n.i
15. kvě 2014

@ja707 Já bych v zakouřeném prostředí nepracovala ani jako netěhotná, takže nedokážu odpovědět...

carrie_b
15. kvě 2014

Také bych šla raději na nemocenskou ("rizikáč").

ja707
autor
16. kvě 2014

My v casinu nemocenskou nemáme, holky.. takže nebyla by ani kačka.. :( proto to tak řeším

eicul82
16. kvě 2014

@ja707 Každý zaměstnanec má nárok na nemocenskou, ty jsi tam bez smlouvy?

suzanna123
16. kvě 2014

@ja707 Ale ty ještě nejsi těhotná, ne? Tak co začít intenzivně hledat jinou práci?

ja707
autor
16. kvě 2014

Přijde mi nefér hledat práci proto, aby mi dali nemocenskou - protože o mimčo se už snažíme. Navíc jsme přesvědčeni o tom, že jako při nejhorším to z jednoho platu dáme.. Máme jen dohodu o pracovní činnosti :(

j.a.n.i
16. kvě 2014

@ja707 Z dohody o pracovní činnosti je taky nárok na nemocenskou, pokud máš daný měsíc výdělek nad 2500,-

ja707
autor
16. kvě 2014

tak na to se mrknu, protože u nás vím, že nikdo nemocenskou nikdy (opravdu nikdy) nedostal..