Práce v IVF centru. Máte zkušenost?

versy
5. kvě 2022

Dobrý den. Mám možnost nastoupit jako zdravotní sestra do centra umělého oplodnění. Mnoho let pracují v nemocnici v nepřetržitém provozu, v centru jsou jen ranní směny, tak by to pro mě byla příjemná změna. Chtěla jsem se zeptat, jestli je zde nějaká zdravotní sestra, která v centru pracuje a mohla by mi napsat své zkušenosti s prací? Tento obor je pro mě "španělská vesnice ", tak jsem trochu na vážkách. Předem moc děkuji za odpovědi.

luucia
5. kvě 2022

Pracovala jsem v CAR před 6 lety..byla jsem teda na dospávací jednotce, kde byly pacientky po odběru vajíček..Byla to hodně zajímavá práce, bavilo mě to, sledovala jsem jejich příběhy. Mám IVF také za sebou, tak jsme si měly o čem povídat a bylo to fajn. Klidně se ptej, kdyby Tě něco zajímalo

zzuzinda
5. kvě 2022

Já tam pracovala před mateřskou a moc mě to bavilo.

versy
autor
5. kvě 2022

@luucia Moc děkuji za odpověď. Dospávací místnost je tam také, tam prý budu odbíhat z vyšetřovací místnosti nebo recepce, kde budu pracovat také. Líbí se mi právě to, že je to smysluplná práce a člověk vidí i výsledky. Jen je to skok po mnoho letech do úplně jiného odvětví, tak se bojím abych to vše zvládla pochopit a nic tam nepokazila, myslím že je to velká zodpovědnost... Moc dekuji za nabídku, kdybych se potřebovala na něco zeptat, napsala bych vám, kdyby to nevadilo. Asi to tedy zkusím, za to nic nedám 🙂