Práce z domova v okolí Litoměřic. Víte o nějaký?

smag.ja
16. lis 2011

Ahojik holky hledám práci s domova v okolí Litoměřic nevíte o nějaký?díky

lucie777
16. lis 2011

Když už, tak Z domova! A zkusila bych spíš úplně jiný server, něco ve smyslu práce, zaměstnání, brigády..🙂

j.a.n.i
16. lis 2011

Já bych hlavně řekla, že hledat práci z domova stylem "hledám práci z domova" nemá moc smysl ani na serveru práce, zaměstnání... Pro práci z domova je třeba něco umět ve specifickém oboru, kde je to relativně zažité, nebo pracovat na sebe na ŽL, případně něco vyrábět, ale pak zase musíš mít nějaký odbyt.

monique07
28. únor 2012

Ahojky, já pracuju z domu pro firmu Stiforp a ZeekRewards a jsem spokojená, kdybys chtěla víc info o firmách, tak mi písni na mail monique07@centrum.cz 🙂

daruma
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bambule1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
weweruschka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
renat2
16. pro 2012

Ahoj holky, píši to na každý dotaz. S prací je to obecně na dvě věci a s prací na doma kor. Takže pokud máte nějaký potenciál, je potřeba ho využít - např. jazyky - doučování, hlídání dítka třeba jiné mamince, teď na Vánoce bylo aktuální pečení cukroví, dorty apod. takže využít to co jde.

Pokud nic, tak pak pozor na nabídky typu lepení obálek, kompletace tužek, nevím, jaké máte zkušenosti, ale stačí si zadat na internetu a vyjedou diskuse, je i stránka napodvodné firmy. Většinou to je opravdu podvod. Takže pak jediná šance je nějaký MLM systém - kterých je hodně, bohužel některé taky podvodné, ale seriózní se najdou. Jsou to principy Avonu apod. tak to je, ale pokud to je spravedlivé, proč ne...je to taky práce a prodej je holt součástí.

OSOBNĚ jsem to nidky nechtěla dělat a teď na to nedám dopustit - začínala jsem při mateřské, takže i 3-4 tisíce byly dobré, pokračuji dál při zaměstnání a k mému učitelskému platu (žádná sláva, navíctisíce projedu) mám ted tak těch 6-8 navíc, loni jsem dostala odměnu 6tisíc na dovču......takže to funguje. Nikomu nic nenutím, pracuji jak to jde a jak je čas. Firem je více.
Já už jsem tu svou, na kterou nedám dopustit, našla.