Přestup na jinou práci, mám strach

monykk
4. únor 2018

Zdravím, pracuji jako pečovatelka v domově pro seniory, kvůli reorganizaci mi byla nabídnuta práce zdravotní sestry, sice mám, "starou zdrávku", ale v oboru jsem pracovala po maturitě jen čtyři roky. Mám dilema zda práci přijmout, prý mi pomůžou a věří, že to zvládnu. Nynější práci mám moc ráda, ten kontakt s klienty, být v pohybu, domů chodím s čistou hlavou. Sestry sedí odděleně, většinu dne papírují, ráno odběry, injekce. Doma mi radí, ať to vezmu, že přece nebudu věčně "utírat prdele", že mě to posune dál, větší fin.ohodn.atd.

majajaa
4. únor 2018

Byt tebou tak to vezmu. Jsem zdr. sestra a opravdu takove prestupy se nenabizeji nekomu,kdo by to nezvladl. Kolegyne te dostanou do toho kolobehu. Co se tyce injekci,odberu,flexil, to se clovek stejne uci praxi.
To financni ohodnoceni je opravdu prijmensi nez u ošek...
Na nizzsi pracovni post se clovek vratit muze behem chvilky.
Takze ja radim VZIT TO.

zmrzlinka
4. únor 2018

Pokud máš strach co se tyka odborné práce tak do toho se dostaneš za chvíli. Otazka je jestli Tě to bude bavit. To se musíš rozhodnout sama. Taky otázka jak si finančně polepsis a jestli Ti to za ty prachy stojí 😀

ireniq
4. únor 2018

Souhlasim s holkama, přibližně vis, do ceho jdes, zkusis par mesicu a vratit se na osetrovatelku muzes vzdycky. Toho, ze budes mit malo kontaktu s klienty, bych se nebala, ano sestry stravi dost casu s dokumentaci, ale pokud je nektera celou smenu "zalezla u papiru", tak je to spis jeji volba. Tim spis v domove o seniory, kde určitě nejde o zadnou intenzivni lecbu. Tak at se dobre rozhodnes 🙂