Přijde mi vyrozumění o mateřské poštou?

Chtěla jsem se zeptat, když jsem dával na firmu papíry na vyřízení mateřské a učetní mi řekla,že to na sociálku pošle, 🙂 přijde mi nějaké vyrozumění poštou nebo tam mám jít osobně.Jaké máte zkušenosti???
romca13
9. čer 2012
Mě došlo ze sociálky vyrozumění, od kdy do kdy budu mateřskou pobírat a jaká je částka na den,,,, ale vím, že holkám z diskuse nepřišlo nic a hned jim přišly peníze, tak těžko říct,,,,
marecek4
9. čer 2012
mě došel normálně výměr kolik budu dostávat,ještě aby jsem jela s mimčem až do Brna-ono to toitž vypláci sociálka z tama,kde je zaměstnavatel přihlášený
mochenkaa
9. čer 2012
Mě nepřišlo nic. Zrovna mi přišly peníze na účet, ale nějaký papír ohledně toho nepřišel. Firma je z Prahy 8, jestli to má nějaký vliv.
gabriela_85
9. čer 2012
Karlovy Vary - taky mi nic nepřišlo, až pak peníze
ladybugie
9. čer 2012
u obou těhu mi přišly nejdřív peníze a až pak oznámení. Žádost o mateřskou jsem nesla do práce a víc se mě to netýkalo. Až pak, když jsem ji na první dítě rušila a zřizovala na druhý a třetí. To pak bylo lítání.
ffiinnkkaa
9. čer 2012
Oznámení mi nepřišlo, přišly až peníze na účet a tam byla poznámka kolik je výměr 🙂
pampeliska1
9. čer 2012
Tak mně taky žádné oznámení nepřišlo (nikdy, PPM, už beru 4. měsíc), chodí rovnou peníze na účet - jsem ze zlínského kraje, zaměstnavatel sídlí ve Zlíně.

Začni psát odpověď...

Odešli