Přišel všem v únoru rodičák?

eicul82
28. únor 2013

Teď v únoru jsem měla dostat poprvé rodičák (žádala jsem na konci prosince, na začátku ledna mi napsali, že na něho mám nárok) a kde nic tu nic 😀 Fakt skvělý 😠 A ani mně nepřišel dopis, že si mám převzít S kartu, ikdyž rodičák mi bude chodit na můj účet, tak v tom problém nevidím (snad). Zítra volám na pracák....

vrana
28. únor 2013

Od kterého dne na něj máš nárok, jestli už od ledna pak je to divný a v únoru měl dorazit. Jestli ale třeba až od 1.2., tak dorazí až v březnu, vyplácí se zpetně.

anina32
28. únor 2013

Jestli ti skočila mateřská až koncem ledna, třeba mě 26.1, tak na rodičák je nárok až od 1.2 a přijde poprvé za únor v březnu. I když teď je kolem toho tolik zmatku a maminky hodně nadávaj že peníze nedostávají tak jak mají, tak je docela dobře možný že ještě nepřišel všem, i když by měl☹

zamilovanadonej
28. únor 2013

@eicul82 Jo přesně, je splatný zpětně, tzn. jako výplata ze zaměstnání.

eicul82
autor
28. únor 2013

@vrana
@anina32
@zamilovanadonej Samozřejmě, že mám na něho nárok od 1.1., takže mně měl teď přijít, tak neznalá nejsem 😝

zamilovanadonej
28. únor 2013

@eicul82 To je potřeba potom ten dotaz buď formulovat přesně, a nebo se dojít poptat na socku. Na MK se to nevyřeší a už vůbec ne tím, že 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

zamilovanadonej
28. únor 2013

@vrana
@anina32 Holky, že my jsme tak hloupé a snažíme se pomoct 🙄

eicul82
autor
28. únor 2013

@zamilovanadonej
Nechápu co na tom dotazu bylo nepochopitelný 😀 Jednoduchá otázka: Přišel všem rodičák nebo ne 😝

brezen2012
1. bře 2013

Někde trvá i tři měsíce než ho vyplatí.