Přišla Vám mateřská za minulý měsíc?

itula
13. říj 2012

Ahojky. Chtěla bych se Vás zeptat jestli Vám už přišla mateřská za minulý měsíc. Zrovna jsem přešla z nemocenské na mateřskou a vyřídila si všechny papíry. Zbytek nemocenské mi už na účet přišel a mateřská ještě nikde.A co vy??

kovik
13. říj 2012

Zavolej si a budeš hned vědět co se děje.

mataharyy
13. říj 2012

Na tvém místě jí nečekám dříve než v pondělí, spíše úterý/středa. ČSSZ posílá většinou až kolem patnáctého v měsíci a pokud jsi přecházela, tak se to možná ještě trochu zpozdí 😉

eloana
13. říj 2012

Vzdy mi chodi rodicak do 10.... ted nic:((

garfie
13. říj 2012

A není problém v tom, že to jde přes s-kartu-teda přes meziúčet? Tam asi vznikne zdržení....

veri25
13. říj 2012

mě rodičovský příspěvek taky ještě nepřišel, ale nedělám si z toho hlavu, mě chodí každý měsíc jinak a když sem psala na úřad práce, tak mi bylo řečeno, že na to mají celý měsíc kdy to pošlou, takže můžou poslat třeba i dvacátéhopátého, prostě kdykoli, nemají pevný datum. 😒

schnek
13. říj 2012

chápu dobře, žeš přešla z neschopenky na PPM? tedy že budeš pobírat dávky od správy soc. zabezpečení? s tou je bohužel taková potíž, že není výjimkou, že dávky přijdou najednou třeba až za 2m ☹ prostě jim dlouho trvá, než to projde systémem a jsou schopni začít vyplácet

zuzik24
13. říj 2012

Ahoj, já jsem na mateřské od 10. září a mateřská mi přišla už 5.10. A jinak mateřská nechodí na Skartu, tam chodí rodičovský příspěvek a ten vyplácí úřad práce. 😉

simour1
13. říj 2012

Já jsem po PN na MD od 1.9. a peníze mi přišly ve čtvrtek na účet,t.j. 11.9. Možná taky záleží jak v kterém kraji to vyplácí nebo ke kterýmu datu Ti začala mateřská. 😉

jakelina
13. říj 2012

Já mám taky sKartu a nemám rodičák, ale přišly mi už přídavky na děti.

zamilovanadonej
13. říj 2012

Na to mají snad čas do dvacátého dne v měsíci, ne?

kettynka1234
13. říj 2012

nám došla mateřská v pátek

janii
13. říj 2012

Mě došla mateřská už 4.tého. okres Vsetín...

salomee
13. říj 2012

Mateřská mi došla normálně, kolem pátého - Olomouc.
Nevím, jestli to tu někdo zmínil, ale ta nejde přes sockartu..nebo jo? Mě ne.

lucik...
13. říj 2012

Záleží kdy dostali všechny papíry, pak na to mají 30 dnů...

ajjik
14. říj 2012

Já jsem na mateřské od 6. září a mateřskou jsem měla 5.10. na účtě - vyplácí sociálka Praha.

stoupicka9
15. říj 2012

Já jsem na MD od 11.9 a také jsem už 5.10. měla penízky na účtě. Ze sociálky z Ústí n/L. Radši si tam asi zajdi nebo zavolej.

lubuskad
13. zář 2013

Holky, prišlel vám rodičak , ted v září? Přispevek na bydleni mi prisel, ale rodicak ne. A do ted mi to chodilo najednou.diky

veruska007
13. zář 2013

Já zuřím, ve středu mi teprve po několika urgencích přišel rodičák za červen!!! 😠

nikusse
13. zář 2013

přisla už v úterý 🙂

adulka17
4. pro 2015

Ahojky přišla vám už v Brně dnes mateřská?