Příšla vám na neschopence kontrola po 19. hodině?

ji_tuli
12. čer 2014

Ahoj, jsem na neschopence a chci jet k rodicum,asi hodinu a pul autem s manzelem na navstevu. Mam vychazky od 13 do 19hodin a chci se zdrzet dyl. Prisla vam nektere kontrola vecer po 19 hodine? A jinak mi rikala kamaradka na materske, ze socialka v pripade nezastizeni muze vzit jen ten jeden den, slyseli jste o tom? Je to tak?
Diky za radu

jankadudova
12. čer 2014

No..na me prisli na predchozi neschopence a prave vecer asi v osm. Ten pan se tenkrat smal a rikal "prave ze vecer, pani, to vsichni nekam chodi"..zvaz to radeji. Presne nevim jak to je, ale tak benevolentni asi ne..

lv
12. čer 2014

Kdyby brali prachy jen za 1 den, tak to riskne úplné každý, ne? To by nebyla az taková ztráta.

terry1512
12. čer 2014

Ahoj mě na neschopence jednou kontrolovaly v sobotu večer.Jelikož mě chytly tuby a tchýně je zubařka jelo jsme k ni do ordinace.Dodala jsem potvrzení že jsem byla u zub ale jelikož nemá ordinaci v sobotu sebrali mě asi 550 kč.Opravdu bych neriskovala a raděj přijela dom přesně.Tolerují cca 10 min. zpoždění maxiálně.Za ty prachy a běhání to fakt nestojí.

lukza
12. čer 2014

Já neměla ale kamoska mela něco po 21hod. Ale prý večery bývají většinou na udání ale nemusí tón tak byt a já slyšela ze seberou peníze pak do konce neschopnosti ale jistě to nevim.já bych neriskovala bud rada ze mas tak dlouho vycházky ne každý dr. Dává 6hodin

bambulal1
12. čer 2014

Ahoj byla sem na neschopence od 13tt do konce a ani jednou ma neprisli skontrolovat.Nikam sem sice nechodilana navsrevy mimo vyhradenej doby ale psa sem vencila jak je zvykli a to i mimo vychazky.K druhej otazke vemu ti cely mes. A pak te budu posuzovat.

rozzaarka
12. čer 2014

Uz ma socialku ten dil neschopenky pro ne? pokud ti to jeste hradi zamestnavatel a neodevzdala jsi ten papir, tak je to na zamestnavateli. Ja byla na neschopence pulku tehu a kontrola ani jednou... ale neriskovala jsem, bala jsem se, muzou ti sebrat komplet celou nemocenskou

selverin
13. čer 2014

byla jsem v těhu 4 měsíce na neschopence a vycházky jsem měla od 13-19 a nepřišli mi nikdy... ale strach jsem měla, takže jsem se snažila dodržovat vycházky, až teda na večerní venčení psa 🙂

marketa11112
13. čer 2014

když jsem byla po konizaci na neschopence, upozornila jsem lékařku, ze nam nezvoni zvonek , ze mají klepat pripadne na okno nebo volat. před domem stalo nase auto, na okno nezaklepali -- naší psi by v takovem pripade stekali jako blazni, telefon nezvedli, abych pripadne z domu vylezla. snezilo a stopy nebyly ani u branky. sotva jsem chodila, manzel byl doma se mnou -- po nocni. sebrali mi také korunky za par dni. odvolala jsem se, ale zbytecne. pry nemam dukaz, ze jsem byla doma a pracovnici na socialce jsou svedomiti.

naty9
14. čer 2014

Ahoj,na neschopence jsem byla taky nicméně kontrola nechodí aspoň u nás ne,proč nemáš vycházky celý ☹

milapila
30. čer 2014

Ahoj, já když jsem byla na neschopence v těhotenství ,tak jsem potřebovala na zkoušky a u gynekologa mi napsala sestra na ten den prodloužené vycházky,jen se to muselo poslat na sociálku ( nějaký jejich tiskopis). Informovat je dopředu. Žádný potvrzení ze školy jsem nemusela dokládat. 🙂
Tak to zkus ,zeptat se u svého lékaře. Říct třeba ,že máte nějakou velkou oslavu nebo něco,sestra by mohla vědět jak na to. 😀

barus.8
30. čer 2014

Já jsem byla na neschpence od 12. týdne. Nepřišla mi kontrola nikdy, ale když jsem jela na svatbu, tak jsem si u doktorky nechala napsat celodenní vycházky. A taky, když jsem jela na dovolenou, tak jsem vyplňovala nějaký papír, vždycky s přesnou adresou náhradního pobytu.
Musím, ale říct, že máš pěkné vycházky. Já měla 2 hoďky dopoledne a 3 odpoledne a to mi je psali na gyndě. Kdyby mi to psala obvoďačka, tak mám ještě míň.