Přišla vám už rodičovská? Liberecko

pavlanatlinka
16. říj 2012

ahojky přišla vám už rodičovská já tedy nemám tu skartu.

aemmi
16. říj 2012

Skartu mám a nepřišla 😉

hanula11
16. říj 2012

Já Skartu nemám a místo 8. (cca kolem chodila) mi na účet došla 12.10. V pátek mi na sociálce řekli, že mají nějaké změny v zasílání a budou posílat (z nějakého jiného místa) buď 10. nebo 20., tak možná na tebe vyšel ten 2. termín.
Já se tam byla zeptat, protože jsem peníze už taky potřebovala (měli jsme nějaké zpoždění s placením) a řekli mi tam toto.
Ráno v pátek na účtu ještě nebyly, odpoledne došly.
S-kartu nemám, protože mi už s rodičákem pomalu končíme (ještě jedna a konec).
Třeba už Ti taky platba dorazila.

benjik
16. říj 2012

Já jsem sice z Mělníka,ale paní na socce mi říkala,že právě kvůli skartám jim celý systém blbne.Mělník kvůli tomu naopak začal platby posílat o několik dní dřív,aby stihly dorazit,tak jak jsou lidi zvyklý.

jankadudova
16. říj 2012

Me taky prisla mnohem pozdeji nez drive. Jde to pres Sporitelnu a to cele brzdi... 😠

marcet
16. říj 2012

Skartu nemám a rodičák mi přišel normálně

breberka
16. říj 2012

já jsem tedy z JČ a mateřskou ještě nemam 😒

adik2
16. říj 2012

Já jsem z Jablonce, Skartu nemám (teda pořád nějak nechápu proč jí někdo má a někdo ne) a rodičák dorazil dnes. Mně tedy chodí pravidelně 16. 😉

coxa
16. říj 2012

Já jsem z Jbc, Skartu zatím nemám, do konce příštího týdne si pro ní musím dojít a přišel mi rodičák až teprve dneska, tzn. asi o 5 dní déle. 🙄

sonije
11. pro 2012

Ahoj, jsem z Chomutova, chci se zeptat, jestli už vám přišly peníze na sKarty, normálně chodí kolem 8, kdo kartu nemá, už je měl v pá a já pořád čekam.. Jak jste na tom?

zanet2009
11. pro 2012

Jsem z okr. Děčín, Skartu mám,ale peníze mi chodí na můj účet a ísto 6. v měsíci mi chodí peníze kolem 12.-jak kdy 😠 😠 😠 Takže taky jetě nemám

zuza01
11. pro 2012

Okres Česká Lípa, s kartou to teď chodí kolem 20., někdy dřív.

detskahrabarna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz