Přivyděláváte si na rodičovské dovolené?

petcep
23. bře 2013

Chci se Vás zeptat, zda si nějakým způsobem přivyděláváte na mateřské? Chodíte někam za prací nebo si přivyděláváte přes internet? 🙂

terkajesterka
27. bře 2013

😀 😀 😀 😀 😀 bavím se 😀 😀 😀 😀 😀

investice do zlata je určitě to, o čem 99% uživatelek MK sní ve dne v noci 😉

marta_k
28. bře 2013

Ahoj,
já hledala dlouho nějaký přivýdělek z domova...většina věcí je hloupost,(domácí práce-chtějí peníze předem a to už zavání průšvihem)....ale už mám dvě dobré zkušenosti- přepisuji zakodovaná slova u jedné americké společnosti-všechno je přes internet, platí mi přes paypal elektronickou peněženku...taky jsem se dala na klikání reklam-chtěla jsem to vyzkoušet, pravda je, že ze začátku jsou výdělky malé-asi dva měsíce minimum, ale pak jsem si za ty dolary, co jsem naklikala koupila referály a najednou mi konto začalo růst...můžu říct, že to funguje...ale těch stránek je spousta-chce si nejdřív přečíst, které jsou vyzkoušené a kde se platí...

..už jsem docela spokojená, na plínky a nutrilon mi to vyděláemoticon)

llluckaaa
28. bře 2013

@aneta0707 Bohužel už se nepobavíš, je to všechno pryč, ale rozjela se tu slušně a dala mi pár "dobrých rad do života". 😀 V podobné diskuzi se taky pěkně vyřádila a vložila za sebou asi 10 příspěvků 😝

blahova_andrea
28. bře 2013

@j.a.n.i
@adelkav kéž bych taky mohla

blahova_andrea
28. bře 2013

@edeltraut takovou nějakou práci jsem dřív taky hledala, nějaký to kompletování, polepování atd...jednou se mi povedlo na tři do výrobny, kde se toto dělalo, ale domů jen samý podvody, kde chtějí peníze jen za to, že ti pošlou katalog a k práci se pak stejně nedostaneš. jak jsi se k tomu dostala ty?

aneta0707
28. bře 2013

@llluckaaa skoda, ale stacej i odpovedi 😀

edeltraut
28. bře 2013

@blahova_andrea Tady je přímo dílna, takže jsem zavolala a hned jsem si jela pro první várku 🙂. Tady to dělá strašně lidí od mamin na mateřské přes důchodce, ale i lidi co si chtějí jen přilepšit. Když mají práci, zavolají ty si to odvezeš a pak zase přivezeš 🙂. Dělá to švagrová, tak jsem se nechala taky "chytit" 😀.

petcep
autor
30. bře 2013

@edeltraut A můžu se zeptat, kde ta firma vlastně sídlí?

edeltraut
30. bře 2013

@petcep Mají víc poboček, ale tam co jezdím já je v Nové Bystřici. Mám tušení, že jedna je ještě ve Slavonicích a další nevím.. tady jsou webovky, našla jsem tam i video, taková ukázka práce 😉 http://www.hand-made-service.cz/uber-uns.php

larrin2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
skupilovam
1. dub 2013

ahojky, zkus toto je to bez poplatku, sice zadne zavratne sumy nevydelas, ale na materske aspon neco 🙂 http://www.erlink.cz/klik/Umdecg1i

shelie
5. dub 2013

Ahoj, přivydělávám si příležitostně jako vizážistka, což se dá krásně zvládnout i na mateřské. Nedávno jsem absolvovala pětidenní rekvalifikační make-up kurz ve škole líčení Surface, kde mě všechno naučili a pomohli mi najít dokonce i klientelu. Můžu doporučit všem maminkám.

dana_sabelova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz