Přivyděláváte si na rodičovské dovolené?

petcep
23. bře 2013

Chci se Vás zeptat, zda si nějakým způsobem přivyděláváte na mateřské? Chodíte někam za prací nebo si přivyděláváte přes internet? 🙂

wamp22
23. bře 2013

Ráda bych si přivydělala přes internet, ale buď chtějí předem poplatek a nebo se jedná o podvody 🙂

Jinak já dělám OKG, prodávám přes internet, ale že by to nějak vynášelo, tak to zase ne ☹ ..třeba někdo napíše nějaký lepší tip na přívydělek 😉

kristyna794
23. bře 2013

Ahoj, začala sem si přivydělávat dedrou, pokud chceš, ráda pošlu bližší info, prodávám za katakogové ceny a kupuji z 23proc. slevou, jsem na začátku, zatím sem objednala 1 nad 2500 a dostala sem dárky za 555kč, a 500 jsem vydělala, takže sem nadšená, už se mi hromadí další objednávka, holky z okolí to zkouší, tak snad budem i spokojené aby si výrobky brali nadále..
Není to žádný velký luxus, ale i to málo potěší. Katalog nosím stále u sebe a když někoho potkám, nebo jdu někam s malou na kávu, tak vytáhnu bud to vyjde nebo ne, nikoho nenutím.

petcep
autor
23. bře 2013

Děkuji 🙂 Každá rada dobrá!

j.a.n.i
23. bře 2013

Já pracuju pro svého původního zaměstnavatele 🙂

adelkav
23. bře 2013

@petcep Také pracuju pro svého původního zaměstnavatele🙂

petcep
autor
24. bře 2013

@adelkav Na částečný úvazek?

petcep
autor
24. bře 2013

@j.a.n.i Na částečný úvazek?

mataharyy
24. bře 2013

Na mateřské ne, neb to nejde, ale už teď hledám zda by potom na rodičáku nebylo něco k mání... Problém je že budu mít doma tři děti a nemám moc možnost hlídání, takže možnosti s docházením mám omezené a další potíž je v tom že původní zaměstnavatel už není, takže jsem nezaměstnaná, tudíž ani tudy cesta nevede... Ale pokud by byla možnost, tak bych velmi ráda něco málo dělala 🙂

bede2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
adelkav
24. bře 2013

@petcep jj, na částečný úvazek, domluvili jsme si hodinovou sazbu, která vychází z toho co jsem brala než jsem šla na mateřskou a pracuju dle potřeby z domova a tak jednou týdně jedu do kanceláře na porady. Někdy odpracuju 30 hodin za měsíc někdy 70.

petcep
autor
24. bře 2013

@adelkav Tak to máš super. To ti závidím. Já bych z domu pracovat nemohla :(

jajina.c
24. bře 2013

Holky, já taky chodila na přivýdělek ke svému zaměstnavateli - 2* víkend v měsíci🙂. Přibyly penízky a já se odreagovala od domácnosti 😉 . Začala jsem, když bylo malému 11 měsíců 🙂

michaelka83
24. bře 2013

Já nastupuji od dubna na zkrácený úvazek, 3dny v týdnu🙂 Malému jsou 2r.

j.a.n.i
25. bře 2013

@petcep Na plný z domova, jeden den v kanceláři, ale někdy je to dost boj.

joeli6969
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jenny.kay
27. bře 2013

Taky dělám pro původního zaměstnavatele - na DPP dle potřeby z domu, do kanceláře tak jednou měsíčně.

karchinka
27. bře 2013

@joeli6969 to jsou zas ty pyramidové zlaté cihly :D

zelva
27. bře 2013

Já to také zkouším přes katalogový prodej kosmetiky, jenže ven bez dětí se pomalu nehnu, takže nejsou moc příležitosti to nabízet ☹ Tuším, že až nastoupím do práce a malý prcek už nebude tak malý, by těch příležitostí mohlo být více. Jinak, kosmetika je to výborná, žádný klumpy, ale dokud to někdo nevyzkouší, tak tomu lidi vůbec nevěří. Takže je sakra fuška lidi přesvědčit, aby to vyzkoušeli... ☹

llluckaaa
27. bře 2013

@joeli6969 Á, další úžasná nabídka na nákup zlatých cihel ve Švýcarské bance. Zapomněla jsi napsat, že člověk musí zaplatit vstupní poplatek a práce spočívá v tom, že přesvědčuješ další lidi, aby do této blbosti vložili svoje peníze 😝

joeli6969
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
llluckaaa
27. bře 2013

@joeli6969 Dík za vysvětlení, už se mi celý projekt jeví mnohem víc důvěryhodněji 😀
Zásadní rozdíl mezi náma dvěma je, že já ráda, dobrovolně a zcela ZDARMA přesvědčím ostatní, aby do takové věci peníze nedávali, zatímco ty je budeš přesvědčovat, že je to super, protože pak za to ty dostaneš peníze.
Tvůj nepříjmný tón je mi velmi povědomý 😉 Asi se známe z diskuze, kterou ti admini včera zamkli, že? 😀

joeli6969
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
joeli6969
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
joeli6969
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
joeli6969
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
joeli6969
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
joeli6969
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
joeli6969
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
llluckaaa
27. bře 2013

@joeli6969 Děkuji za poučení, jak se mají vydělávat peníze, co je to investice a jistě zajímavou předpověď, že se na mé straně nikdy nedostaví úspěch. To mě vážně pobavilo 😀
A jestli ti můžu něco doporučit já, tak investuj svůj čas do přečtení pravidel MK. Dnes se ti povedlo jich několik porušit 😉

edeltraut
27. bře 2013

Přivydělávám si "ruční prací" - je tady firma, která dává práci domů (lepení obálek, skládání krabiček, plnění atd.), dál dělám dorty a máme hospodářství, tak dělám sýry a prodávám mléko a vejce. Maximálně jsem si vydělala kolem deseti tisíc, průměr tak 4-5tis.